Jak informuje portal Pikio, córka Urszuli Dudziak – Mika Urbaniak na co dzień musi zmagać się z bardzo poważną chorobą, która odbiera jej radość z życia. Jak się okazuje, kobieta cierpi na chorobę dwubiegunową.

Bardzo trudna choroba

Mika Urbaniak, tak jak jej mama, swoje życie poświęciła muzyce. Kobieta występowała razem z Grzegorzem Markowskim, Mieczysławem Szcześniakiem i Kayah. Jednak po pewnym czasie musiała zrezygnować z koncertowania, a powodem tego była nie tylko choroba dwubiegunowa, ale i duże problemy z alkoholem.

Jak wyznała sama Mika Urbaniak podczas wywiadu z magazynem „VIVA” jej zmagania z chorobą trwały niemal dwadzieścia lat! Choroba ta wiązała się z bardzo trudnymi przeżyciami, między innymi z myślami samobójczymi. Jak się okazuje, córka Urszuli Dudziak napisała już w swoim życiu kilka pożegnalnych listów.

Kobieta wyznała całą prawdę

Obecnie Mika Urbaniak poddała się terapii i jej stan zdecydowanie się poprawił. Leki, jakie otrzymała pozwalają kobiecie na normalne funkcjonowanie, jednak nie oznacza to w żadnym wypadku, że choroba została całkowicie pokonana.

Co więcej, córka Urszuli Dudziak zaznacza, że w walce z chorobą nieustannie mogła liczyć na ogromne wsparcie swoich bliskich, a w szczególności na swojego partnera i ukochaną mamę.

- Partner bardzo mi pomógł. Wprowadził się do mojego życia w 2011 roku i od 10 lat jesteśmy ze sobą na co dzień. Był świadkiem różnych moich stanów. Nie zraziło go to, choć martwił się, tak jak mama, która przeze mnie o mało nie wpadła w depresję – wyznała Mika Urbaniak w wywiadzie z dziennikarzami magazynu „VIVA”.

Jak informował portal "Życie PL": ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Przypomnij sobie: PIOTR ŻYŁA NICZYM SPIDER-MAN? UWIELBIANY PRZEZ MILIONY POLAKÓW SKOCZEK NARCIARSKI POKAZAŁ SZTUCZKĘ Z TRENINGÓW. FANI SPORTOWCA WPADLI W ZACHWYT

Portal "Życie PL" pisał również: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI

Pisaliśmy również o: MICHAŁ WIŚNIEWSKI NIE CHCE POKAZAĆ, JAK WYGLĄDA JEGO NAJMŁODSZE DZIECKO? SYN LIDERA ICH TROJE WRZUCIŁ DO SIECI ZDJĘCIE BRATA. CO STAŁO SIĘ POTEM