Krzysztof Jackowski to postać, którego zna niemal każdy. Od wielu lat mężczyzna zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Do jasnowidza zgłasza się wiele rodzin, którym policja nie daje już nadziei.

Wizjoner jest pewny tego, co przekazuje fanom

Co więcej, wizjoner twierdzi, że ma dar komunikowania się ze zmarłymi. W swoich transmisjach live na platformie YouTube, które rozpoczął jakiś czas temu, dzieli się ze swoimi obserwatorami swoimi wizjami, które jak twierdzi, bezbłędnie opisują nadchodzące czasy.

Jak informuje portal Radio Zet, Krzysztof Jackowski jest na tyle ciekawą postacią, że Przemysław Lewicki postanowił napisać o nim książkę pod tytułem „Jasnowidz Jackowski”. Podczas zbierania wywiadu do książki panowie rozmawiali między innymi o tym, jaką wizję śmierci ma znany jasnowidz. Okazuje się, że Krzysztof Jackowski wierzy w reinkarnację!

Co Krzysztof Jackowski myśli o śmierci?

- Umieramy, ale potem będziemy żyli wielokrotnie. Bóg nam zrobił numer, bo żyjemy etapami. Każde nowe życie wydaje nam się nowe i niezwykłe, tymczasem żyjemy wiecznie, ale nigdy się o tym nie dowiemy, choć o te wcześniejsze doświadczenia będziemy bogatsi – wyznał Krzysztof Jackowski.

Co więcej, jasnowidz zaznaczył, że to jak zachowujemy się w obecnym życiu ma wpływ na to, jacy będziemy w swoim „nowym życiu” po śmierci. Według wizjonera właśnie w taki sposób kształtują się nasze cechy charakteru.

A co Wy myślicie na ten temat? Czy po śmierci faktycznie odradzamy się w innym ciele, jednak nasza osobowość jest ukształtowana przez nasze wcześniejsze doświadczenia i zachowania, z „poprzedniego życia”?

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. WCZORAJ ODSZEDŁ OD NAS ZNANY I CENIONY SPORTOWIEC

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW