Program „Pytanie na śniadanie” emitowany na antenie TVP2 nieustannie bije rekordy popularności. Produkcja przyciąga przez telewizory spore grono Polaków, którzy chcą się dowiedzieć o nowinkach i aktualnych sprawach.

Program cieszy się ogromną popularnością

Warto zaznaczyć, że program „Pytanie na śniadanie” prowadzony jest na żywo, dzięki czemu wszystkie wpadki czy też dziwne sytuacje, które dzieją się na planie, są natychmiast widziane przez widzów Telewizji Polskiej.

Jak podaje portal Jastrząb Post, ostatnio gościem programu była ekspertka od etykiety – Aleksandra Pakuła. Oczywiście specjalistka otrzymała zaproszenie z powodu zbliżających się świąt. Prowadzący chcieli przypomnieć widzom, jak prawidłowo zachowywać się przy rodzinnym stole. Okazuje się, że wiele z nas, a w tym także Ida Nowakowska i Tomasz Wolny, popełniamy sporo błędów.

Wiedzieliście o tym?

Jak zaznaczyła ekspertka, brakiem kultury przy stole jest odmawianie jedzenia lub wczesne wstanie od stołu. Nie powinniśmy także nakładać innym jedzenia, za pomocą naszych sztućców. Co więcej, Aleksandra Pakuła zwróciła uwagę na jeszcze jeden ważny fakt, który zaskoczył nawet prowadzących!

- Pani domu na pewno przygotowała idealne danie. Nie ma potrzeby mówić smacznego. Oczywiście, jeśli w naszym domu jest taki zwyczaj, to najważniejsze, żebyśmy wszyscy czuli się dobrze przy stole, więc mówimy i odpowiadamy. Jednak jeśli chcemy bardzo elegancko wypaść, to nie ma takiej potrzeby – zaznaczyła ekspertka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU