Jak informuje serwis Jastrząb Post, Maja i Krzysztof Rutkowscy byli niedawno gośćmi kanału Izabeli Janachowskiej podczas którego zdradzili kulisy swojego ślubu. Jednak to nie jedyna tajemnica, którą podzielili się ze światem. Okazuje się, że przez 1,5 roku ukrywali niezwykle istotny fakt ze swojego życia. O co chodzi?

Nie da się ukryć, że Rutkowscy stanowią bardzo nietypową i zaskakującą parę w polskim show-biznesie. Choć praktycznie nikt nie wróżył im szczęścia, szczególnie, że Krzysztof Rutkowski przez lata miał wizerunek kobieciarza to połączyła ich nie tylko wymagająca praca, ale i prawdziwa miłość. Doczekali się wspólnie syna, Krzysztofa Juniora, którego stawiają zawsze na pierwszym miejscu.

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja z zaskakującym wyznaniem w rozmowie z Izabelą Janachowską! Maja zdradziła, że od 1,5 roku mają córkę! Jak to możliwe?

Choć przez długi czas Rutkowscy uchodzili za niezwykle medialną parę to od pewnego czasu starają się zachować prywatność dla siebie. Zgodzili się jednak na udział w programie „Śluby gwiazd” Izabeli Janachowskiej, w którym opowiedzieli o tym, jak przebiegała cała ceremonia zaślubin, a także przygotowania do niej.

Sama Janachowska nie była jednak przygotowana na to, co usłyszy z ust Mai Rutkowskiej. Żona detektywa wyznała bowiem, że mają 1,5-roczną córkę i przez cały czas utrzymywali tę informację z tajemnicy! Jak to możliwe?

Po chwili konsternacji para wyznała, że chodzi o suczkę Śnieżynkę, która dołączyła do ich rodziny właśnie 1,5 roku temu. Oboje traktują pieska jak własną córkę. Trzeba przyznać, że para potrafi nieźle budować napięcie podczas wywiadów!

Jak informował portal "Życie Polska": MATEUSZ MORAWIECKI ZDRADZIŁ, CO DZIŚ SPĘDZA MU SEN Z POWIEK. SYTUACJA GOSPODARCZA POLSKI NIE JEST OPTYMISTYCZNA. CZY 500 PLUS PRZESTANIE ISTNIEĆ

Przypomnij sobie: PORUSZAJĄCA SYTUACJA W ŻYCIU EWA KASPRZYK! PIES ZNANEJ AKTORKI MIAŁ POGRYŹĆ DZIECKO. SAMA GWIAZDA NIE WIDZI W TYM ZACHOWANIU NICZEGO PROBLEMATYCZNEGO

Portal "Życie Polska" pisał również: WIADOMO JUŻ, CZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ TRACI NA GOSPODARCZYM KRYZYSIE. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NAJNOWSZY SONDAŻ WYBORCZY. KTO WYGRAŁBY DZIŚ GŁOSOWANIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MOCNE SŁOWA MATEUSZA MORAWIECKIEGO. OBECNY PREMIER PRZESTRZEGA PRZED ZAMIARAMI DONALDA TUSKA. MÓWI O PIKUJĄCEJ INFLACJI. W POLSCE BĘDZIE JAK W TURCJI