Nie da się ukryć, że ze względu na udział w Sylwestrze Marzeń organizowanym przez TVP Jason Derulo zyskał niespotykaną do tej pory w Polsce sławę. Występ amerykańskiego gwiazdora był przez TVP zapowiadany niemal jako wydarzenie muzyczne roku.

Redakcja „Wiadomości” poświęciła organizacji imprezy sylwestrowej w Zakopanem i mini koncertowi Derulo w Polsce blisko 20 minut jednego z wydań serwisu informacyjnego.

Jason Derulo sam również był niezwykle zadowolony z faktu, że może wystąpić przed polską publicznością i w odróżnieniu od wielu kolegów z branży, którzy występowali na sylwestrach w Polsce jako zagraniczne gwiazdy nie śpiewał z playbacku i pokazał kilka układów tanecznych.

Jak informuje serwis Jastrząb Post, za koncert dla TVP muzyk mógł zainkasować gaże w postaci rzędu pół miliona złotych. Kwotą tę zapłacił Totalizator Sportowy.

Jason Derulo wdał się w bójkę z fanem. Awanturę w hotelu zarejestrowały kamery. Jak do tego doszło?

Okazuje się, że już po powrocie do Stanów Zjednoczonych Jason Derulo nieoczekiwanie wdał się z srogą awanturę w hotelu, która zakończyła się bójką z własnym, ale dość wulgarnym fanem.

Sytuacja miała miejsce w Las Vegas. Grupa fanów rzuciła w kierunku Derulo kilka nieprzyjemnych wulgaryzmów, porównując muzyka do innego artysty z gatunku R&B, czyli Ushera.

Derulo stracił cierpliwość i wystartował z pięściami do obrażających go osób. Policja wywiozła muzyka w kajdankach. Na tę chwilę poszkodowany mężczyzna nie wniósł oskarżenia wobec wokalisty.

Jak informował portal "Życie Polska": PROKURATURA OFICJALNIE ZAJĘŁA SIĘ SPRAWĄ ŻORY KOROLYOVA. DO WIADOMOŚCI PUBLICZNEJ TRAFIŁY INFORMACJE DOTYCZĄCE BADAŃ TANCERZA. SĄ WYNIKI EKSPERTYZY

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE DONIESIENIA O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. MELANIA TRUMP UCIĘŁA PLOTKI O KRYZYSIE W MAŁŻEŃSTWIE. TAK BAWIŁA SIĘ Z DONALDEM TRUMPEM W SYLWESTRA

Portal "Życie Polska" pisał również: MIJA 10 LAT OD PORUSZAJĄCYCH WYDARZEŃ ZWIĄZANYCH Z KILKUMIESIĘCZNĄ MADZIĄ Z SOSNOWCA. KATARZYNA W. ODSIADUJE KARĘ 25 LAT POZBAWIENIA WOLNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA MARTY KACZYŃSKIEJ JEST JUŻ NASTOLATKĄ. NIEWIELE OSÓB ROZPOZNA DZIŚ MARTYNĘ. MŁODSZA CÓRKA BRATANICY JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO BARDZO WYDOROŚLAŁA