Jak przypomina serwis Lelum, kilka miesięcy temu na antenie „Pytania na Śniadanie” gościła znana TikTokerka Agnieszka Dziarnowska, która została zaproszona do dyskusji o trądziku, z którym zmaga się od dawna. Niedawno zdecydowała się stworzyć nagranie, w którym ujawniła kulisy tworzenia śniadaniówki w TVP2.

Dla sporej liczby ludzi możliwość wystąpienia pod kamerami „Pytania na Śniadanie” jest wielkim marzeniem, jednak może się okazać, że nasze oczekiwania zdecydowanie rozmijają się z rzeczywistością. TikTokerka opowiedziała o tym, na co trzeba się przygotować, biorąc udział w programie. Wyjawiła też, że przed wejściem do studia trzeba podpisać pewne dokumenty.

Jak wyglądają kulisy udziału w „Pytaniu na Śniadanie”? To, co obowiązuje gości programu zdradziła pewna TikTokerka. Dla wielu będzie to szok!

Wiele osób przekonanych jest o tym, że udział w „PnŚ” wiąże się z gratyfikacją finansową, szczególnie, gdy dotyczy to specjalistów czy gwiazd. TikTokerka przyznała, ze to mit i nawet eksperci występują w programie za darmo.

Dziarnowska przyznała, że w grę wchodzi zwrot kosztów dojazdu, jeśli ktoś przyjeżdża do programu spoza Warszawy. TikTokerka zdradziła również, że przed wejściem na antenę trzeba podpisać konkretne zobowiązania.

M.in. nie wolno wymawiać nazwy żadnej firmy w programie, a jeśli złamiemy tę zasadę to trzeba się liczyć z kara finansową. Dotyczy to również sytuacji, w której na ubraniu mamy logo znanej marki. Wówczas trzeba je zakryć lub się przebrać.

@istotacery

Niedługo na YT pojawi się szerszy materiał o faktach i mitach wystąpień: Istota Cery ☺️ #tv #dc #telewizja #faktyimity

♬ dźwięk oryginalny - istotacery

Jak informował portal "Życie Polska": NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS WIELKIEJ GWIAZDY POLSKIEJ KINEMATOGRAFII. WIELU WIDZÓW DOSKONALE PAMIĘTA JEJ ROLĘ W SERIALU „KOLUMBOWIE”. AKTORKA MIAŁA 71 LAT

Przypomnij sobie: TOMASZ KAMMEL WYZNAŁ WIELKA TAJEMNICĘ DOTYCZĄCĄ SWOJEJ PRACY. PREZENTER PRZEKONUJE, ŻE MIAŁ WPŁYW NA TO, JAKIE ZMIANY ZASZŁY W TVP. JAK DO TEGO DOSZŁO

Portal "Życie Polska" pisał również: MONIKA MILLER W OSTRYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ O WIELU CELEBRYTACH. WNUCZKA LESZKA MILLERA PRZEKONUJE, BY NIE SŁUCHAĆ OSÓB NEGUJĄCYCH SZCZEPIENIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NA JAW WYSZŁY NIEPRZYJEMNE INFORMACJE O EMERYTURACH. NIE KAŻDY BĘDZIE W STANIE ZŁOŻYĆ WNIOSEK O PONOWNE PRZELICZENIE ŚWIADCZENIA. NIC NIE ZYSKA