To była iście sensacyjna wygrana! Praktycznie nikt nie spodziewał się zwycięstwa Piotra Mroza w dwunastej edycji znanego show tanecznego. Piotr Mróz na co dzień jest gwiazdą m.in. serialu "Gliniarze" i właśnie dlatego producenci znanego programu zdecydowali się go zaprosić do składu jesiennej edycji show.

Aktor postanowił skorzystać z zaproszenia i przez wiele tygodni pokazywał swoje umiejętności taneczne, trenując z całych sił przed każdym nowym odcinkiem. Choć wielu stawiało raczej na Izabelę Małysz czy Oliwię Bieniuk lub żonę Sławomira, Kajrę (która zresztą pojawiła się w finale) to właśnie Piotr Mróz sięgnął po Kryształową Kulę.

Na co Piotr Mróz wyda wygraną w "Tańcu z Gwiazdami"? Cel, na który pójdzie 100 tysięcy złotych mocno wszystkich zaskoczył. O co chodzi?

W rozmowie z Jastrząb Post, Piotr Mróz zapewnił, że przez jakiś czas zamierza mieć przerwę od tańca. Aktor postanowił zażartować i zdradził, na co zamierza wydać zdobyte w finale 100 tysięcy złotych. Stwierdził, że za wygraną będzie musiał spłacić rachunki - mowa o SMS-ach, które zostały na niego wysłane w kolejnych odcinkach programu i w samym finale.

- Muszę spłacić wszystkie rachunki telefoniczne za te SMS-y wysłane na parę numer trzy - powiedział, stwierdzając, że nie wie, czy cokolwiek zostanie z wygranej.

W tej chwili aktor chce sobie zrobić wakacje i nadrobić czas, przez który zaniedbał swoją ukochaną ze względu na treningi. Chce jej to wynagrodzić.

Piotr Mróz/Youtube @FAKT24

Jak informował portal "Życie Polska": OLGA FRYCZ POSTANOWIŁA WYJAWIĆ SWOJĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ. DO TEJ PORY WIEDZIAŁA O TYM TYLKO GARSTKA OSÓB. TO NIESPODZIANKA! MOWA O DRUGIEJ CÓRCE AKTORKI

Przypomnij sobie: TOMASZ LIS W MOCNYCH SŁOWACH WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O JAROSŁAWIE KACZYŃSKIM. DZIENNIKARZ SKOMENTOWAŁ SEN SZEFA PIS. ZDJĘCIA POLITYKA OBIEGŁY CAŁĄ POLSKĘ

Portal "Życie Polska" pisał również: BYŁA PIERWSZA DAMA WYJAWIŁA SEKRET AGATY DUDY! TO PRAWIE DEMASKATORSKI GEST ANNY KOMOROWSKIEJ. WIADOMO, CO POWIEDZIAŁA NA TEMAT SWOJEJ NASTĘPCZYNI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W MEDIACH POJAWIŁY SIĘ PLOTKI O POWROCIE DO OBOWIĄZKOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ. NA POBOROWYCH PADŁ BLADY STRACH. JEST KOMENTARZ MINISTRA OBRONY NARODOWEJ