Katarzyna Cichopek jest od lat gwiazdą TVP i choć jest przede wszystkim aktorką to od prawie roku spełnia się zawodowo w zupełnie innej roli. We wrześniu ubiegłego roku jest bowiem jedną z prowadzących śniadaniówki telewizji publicznej, czyli „Pytania na Śniadanie”.

Od samego początku partneruje jej Maciej Kurzajewski i to przez wiele miesięcy się nie zmieniało. Jednak w piątkowym wydaniu Kasia Cichopek pojawiła się z innym partnerem. To bardzo mocno zdziwiło widzów programu. Skąd ta zmiana i czy będzie trwała?

Katarzyna Cichopek z nowym partnerem w „Pytaniu na Śniadanie”. Skąd ta zmiana?

Okazuje się, że do Katarzyny Cichopek w piątek w wydaniu PnŚ dołączył nieoczekiwanie dla widzów inny wieloletni prowadzący program, czyli Łukasz Nowicki. Do tej pory partnerką prezentera, który w "Pytanie na Śniadanie" pracuje od kilkunastu lat była Ida Nowakowska.

Aktorka postanowiła wrzucić na swoje media społecznościowe zdjęcie z wyjątkowego wydania PnŚ. Widzowie i fani Kasi Cichopek zastanawiają się, czy to trwała zmiana?

– Energetyczna pobudka […]. Jesteście z nami? – opisała zdjęcie Kasia Cichopek, cytowana przez portal Lelum i dodała hashtag #takaniespodzianka.

Nic na to jednak nie wskazuje, gdyż prezenterzy często wymieniają się na ekranie. Jednak ta para dość mocno przypadła internautom do gustu świadczą liczne pozytywne komentarze pod zdjęciem Kasi Cichopek.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEBYWAŁE INFORMACJE O ADAM NIEDZIELSKIM TRAFIŁY DO MEDIÓW. ILE ZARABIA MINISTER ZDROWIA? TO SPORA SUMA. PROTESTUJĄCYM MEDYKOM SIĘ TO NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: PRZEZ 17 LAT KOBIETA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z JEJ DZIECKIEM PO PORODZIE. JEJ CÓRECZKA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. PRAWDA O PORYWACZU WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE INFORMACJE O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. DO MEDIÓW WYCIEKŁY JEJ SMS-Y. GDYBY WYCIEKŁY DO SIECI WCZEŚNIEJ TO MOGŁYBY ZNISZCZYĆ CAŁKIEM WIZERUNEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEWIELE OSÓB WIE, W JAKIM CELU W BUTACH SPORTOWYCH ZNAJDUJE SIĘ PĘTELKA. SŁUŻY NIE TYLKO DO OZDOBY! TEN NIETYPOWY ELEMENT OBUWIA MA CIEKAWĄ FUNKCJĘ