Choć Eurowizja 2022 dopiero w maju to już teraz wiele osób zastanawia się nad tym, kogo zobaczymy w roli reprezentantów Polski. Wiadomo, że ekipa z Polski pojedzie do Włoch po tegorocznej sensacyjnej wygranej rockowego zespołu Maneskin. Pojawiły się już pierwsze głosy dotyczące tego, kto mógł wystąpić podczas konkursu. Swoją propozycję piosenki przedstawiły już Siostry Szczepańskie, znane z serialu „Miłość na zakręcie”.

W sprawie wyboru reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji 2022 postanowił wypowiedzieć się prezes TVP, Jacek Kurski. Kogo wybierze komisja po niezbyt udanym starcie Rafała Brzozowskiego z utworem „The Ride” podczas tegorocznej Eurowizji? Trudny orzech do zgryzienia.

Jacek Kurski o reprezentancie Polski na Eurowizji 2022. Kto to będzie?

Prezes Telewizji Polskiej w niedawnym wywiadzie dla serwisu Jastrząb Post przyznał, że obecnie trwają prace nad poprawieniem formuły wyboru najlepszego kandydata na reprezentanta i samej piosenki na Eurowizję 2022. Kurskiemu zależy na wyłonieniu reprezentanta dość wcześnie, jak i na samym stworzeniu dobrej piosenki. Mowa o jesieni tego roku. Samo ujawnienie osoby reprezentującej Polskę miałoby nastąpić późno.

„Potem jest już bardzo późno na rozkręcenie promocji i znalezienie odpowiedniej piosenki – stwierdził Jacek Kurski, cytowany przez Lelum.

DO sieci trafiła już pierwsza piosenka, która może reprezentować Polskę na Eurowizji 2022. Mowa o utworze Sióstr Szczepańskich, znanych z serialu „Miłość na zakręcie”, gdzie dziewczyny grają córki Katarzyny Skrzyneckiej, stąd ich przydomek „Córki Skrzyneckiej”.

Utwór został nazwany „El Complemento” i został nagrany po hiszpańsku. Wokalistki nie kryją, że chcą pokazać się przed publicznością Eurowizji, ale do wyboru reprezentanta daleka droga. Uda się im wygrać polskie preselekcje do Eurowizji?

Jak informował portal "Życie Polska": ANDRZEJ PIASECZNY ZNÓW W NIEPRZYCHYLNYCH SŁOWACH O RZĄDZIE. RZUCIŁ MOCNYM HASŁEM PODCZAS „TAŃCA Z GWIAZDAMI”. IWONA PAVLOVIĆ ZAREAGOWAŁA NATYCHMIAST

Przypomnij sobie: JUSTYNA KOWALCZYK ZASKOCZYŁA FANÓW! GWIAZDA SPORTU WRZUCIŁA DO INTERNETU UROKLIWE ZDJĘCIE. POCHWALIŁA SIĘ, ŻE ZOSTAŁA MAMĄ. UWAGĘ PRZYKUŁ SZCZEGÓŁ

Portal "Życie Polska" pisał również: SYMPTOM, KTÓREGO ŻADEN CZŁOWIEK NIE POWINIEN LEKCEWAŻYĆ. JEŚLI POJAWI SIĘ POD OCZAMI TRZEBA NIEZWŁOCZNIE UDAĆ SIĘ DO KARDIOLOGA. CHODZI O ZDROWIE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCY MOMENT W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. OLIWIA BIENIUK ODDAŁA HOŁD KOCHANEJ MAMIE. ŁZOM I WZRUSZENIU NIE BYŁO KOŃCA. WSPOMNIENIE ANNY PRZYBYLSKIEJ