Jak informują polskie media 9 września w wieku 90 lat zmarł po drugim wylewie wybitny aktor Wiesław Gołas. O śmierci uwielbianego przez miliony Polaków aktora poinformowała córka aktora, Agnieszka Gołas-Ners. Przy szpitalnym łóżku czuwała ukochana żona aktora, Maria, z którą aktor spędził ponad cztery dekady życia.

Niewiele osób pamięta o tym, że Wiesław Gołas był dwukrotnie żonaty. Ukochana Maria stanęła na drodze aktora, gdy ten był po rozstaniu i rozwodzie z pierwszą żoną, matką swojej córki. Przez lata pozostawali niezwykle zgodnym i kochającym się małżeństwem, a ukochana Maria była dla niego wsparciem przez wiele lat, aż do samego końca.

Nie żyje Wiesław Gołas. Ukochana druga żona Maria czuwała przy aktorze do końca

Zmarły Wiesław Gołas przez lata zmagał się coraz poważniejszymi problemami zdrowotnymi. Jak przypomina serwis Pomponik, w 2008 roku aktora dotknął zawał i choć artyście udało się wyjść z choroby i prowadzić w miarę normalne życie to wkrótce pojawiły się kolejne kłopoty zdrowotne.

Niestety, w październiku ubiegłego roku aktor przeszedł udar i choć udało się go uratować to choroba pozostawiła po sobie wyraźny ślad w postaci problemów z mówieniem i poruszaniem się. Kilka dni temu aktor przeszedł kolejny wylew i tym razem lekarzom nie udało się go już uratować. Przy łóżku ukochanego męża czuwała do ostatnich chwil jego żona, Maria.

Jednak wiele osób nie maj pojęcia, że Maria Gołas nie jest jedyną żoną aktora. Związek tej pary nie wywołał jednak w środowisku wielkiej sensacji, gdyż gdy aktor poznał panią Marię sam był już po rozwodzie.

Wcześniej przez kilkanaście lat aktor był związany z dziennikarką Elżbietą Szczepańską-Lange. Związek pary rozpadł się, gdy wprowadzili się do pierwszego własnego mieszkania. Wiesław Gołas traktował rozwód jako wielką osobistą porażkę i nie mógł sobie wybaczyć, że córka Agnieszka będzie wychowywać się w niepełnej rodzinie.

Po rozwodzie w latach 70. poznał jednak Marię Krawczyk. Aktor był tak zauroczony kobieta, że już na pierwszej randce powiedział, że ją kocha, a ona dała mu szansę i zaczęli się regularnie spotykać. Uczucie zostało szybko odwzajemnione przez panią Marię i para rok później wzięła ślub. Małżonkowie spędzili wspólnie 40 lat, a aktor wiele razy powtarzał, jak wielkim oparciem jest dla niego żona.

Wiesław Gołas z żoną/ YouTube @Plotki rozrywka
Wiesław Gołas z żoną/ YouTube @Plotki rozrywka
Wiesław Gołas z żoną/ YouTube @Plotki rozrywka

Jak informował portal "Życie Polska": PRANIE MATERACA MOŻE BYĆ WYZWANIEM DLA KAŻDEJ PANI DOMU! SĄ JEDNAK SPOSÓB NA TO, ABY TA CZYNNOŚĆ NIE BYŁA TAK UCIĄŻLIWA. ZAJMIE TYLKO KILKA CHWIL

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE INFORMACJE O KSIĘCIU WILLIAMIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. CZY NASTĘPCA TRONU MA ZUPEŁNIE INNĄ TWARZ NIŻ OFICJALNA? DO SIECI TRAFIŁA KŁÓTNIA Z BRATEM

Portal "Życie Polska" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KUBA WOJEWÓDZKI NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA MAŁGORZACIE ROZENEK-MAJDAN! JAKI BYŁ POWÓD TAKIEJ REAKCJI KRÓLA TELEWIZJI? GWIAZDA ZAREAGOWAŁA NA SŁOWA