Jak podaje portal "Jastrząb Post", Michał Wiśniewski będzie miał okazję sprawdzić się w roli jurora w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", emitowanym na antenie Polsatu. Zajmie miejsce gwiazdy, która związana była z produkcją od dłuższego czasu. W sieci pojawiło się już oficjalne oświadczenie w tej kwestii.

Michał Wiśniewski pojawi się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Muzyczne show Polsatu skradło serca widzów i od dłuższego czasu gości na antenie stacji. Gwiazdy wcielają się w nim w znane i lubione gwiazdy sceny muzycznej. Jesienią czeka nas już 15 edycja programu! W oczekiwaniu na jej rozpoczęcie poznajemy kolejnych uczestników, póki co wiadomo, że na scenie staną Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna i Kasia Łaska.

W kolejnym sezonie programu zajdą zmiany także w gronie jurorów. Z jury w "Twoja twarz brzmi znajomo" znika Kacper Kuszewski, o czym Polsat poinformował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Aktor przyznał, że nie może doczekać się kolejnych zmagań i czuje ulgę, że nie będzie już musiał "łamać sobie głowy (i serca) komu z nich dać 10 punktów, a komu 1".

Kacper Kuszewski, który oceniał występy gwiazd w ostatnich sześciu edycjach programu, podziękował za lata współpracy całej ekipie biorącej udział w tworzeniu rodukcji, kolegom i koleżankom z jury, prowadzącym i widzom, "za tę ogromną dawkę symatii, jaką mnie obdarzyliście".

Aktor zdradził, że jego miejsce w składzie jury zajmie Michał Wiśniewski. Życząc powodzenia swojemu nastęcy ostrzegł go, że "lekko nie będzie, ale będzie pięknie". Fanów Kacpra Kuszewskiego uspokajamy, że aktor nie znika z ekranu. Już jesienią wystartuje serial "Tatuśkowie", w którym gra jedną z ról.

Jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w roli jurora Michał Wiśniewski?

To też może cię zainteresować: Nowe zdjęcia potwierdzają olbrzymią zmianę w życiu „Szczeny” z popularnego programu „Chłopaki do wzięcia”. Wiadomo czym się zajmuje i jak wygląda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy wariant delta koronawirusa doprowadzi do kolejnego lockdownu? Głos w sprawie zabrał profesor Andrzej Horban

O tym się mówi: Agata Duda podjęła niezwykłe ważną decyzję. "Nie będę w tym brała udziału"