Katarzyna Sokołowska od lat działa zajmuje się reżyserowaniem pokazów mody. Ponadto jest osobowością telewizyjną, a największą sławę przyniósł jej program „Top model”, w którym jest jurorką.

Kasia Sokołowska zmieniła się nie do poznania

W słynnym modowym reality show Kasia Sokołowska pokazała się w 2013 roku. Dzięki temu reżyserka pokazów mody mogła również liczyć na inne propozycje, między innymi została twarzą biżuterii Apart.

Kasia Sokołowska jest również bardzo aktywna na Instagramie, gdzie fani mogą zobaczyć, jak wygląda jej codzienne życie. Na jej profilu pojawiają się głównie posty związane z pracą.

W ostatnim czasie Kasia Sokołowska opublikowała jednak zdjęcie ze swoim partnerem. Ukochanym celebrytki jest Artur Kozieja. Od lat tworzą oni zgrany związek.

Jurorka Top Model postawiła na burzę loków

Kasia Sokołowska chciała zrobić ukochanemu małą niespodziankę z okazji urodzin i pokazała się w nowej odsłonie. Na głowie Kasi znalazła się peruka z burzą blond loków.

Trzeba przyznać, że bardzo pasuje jej taka fryzura. Zachwyceni fani umieścili pod postem Kasi masę pozytywnych komentarzy i porównywali gwiazdę do Agnieszki Woźniak-Starak. Podobne?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI