Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Aktorka urodziła chłopca. Szczęśliwi rodzice nadali mu dość niecodzienne imię - Milan.

Robert Karaś znalazł sposób na szpitalne zakazy

Na pierwszym opublikowanym przez Agnieszkę Włodarczyk zdjęciu widzimy jej synka, na drugim całą szczęśliwą rodzinę w komplecie. Z postu dowiadujemy się, że maluch przyszedł na świat 7 lipca. Karteczka przy jego łóżeczku z kolei podpowiada, że stało się to dokładnie o godzinie 8:52.

Agnieszka bardzo długo ukrywała płeć i imię, choć jak sama przyznała wspólnie z partnerem płeć poznali już w 12 tygodniu. Imię dla pociechy wybrali jeszcze w czasie pobytu na Gili.

Chcieli, żeby było nietypowe i aby nie nosił go nikt, kogo znają. Miało również pasować do nazwiska (chłopiec będzie nosił nazwisko po tacie) i wreszcie, jak przyznała Agnieszka Włodarczyk, "poczytała sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał jej się opis typu osobowości wybranego imienia".

Robert Karaś złożył Agnieszce Włodarczyk i synkowi dość nietypową wizytę

Agnieszka Włodarczyk przebywa w szpitalu od środy. Niestety, ze względu na panujące restrykcje, jej partner nie może przyjść w odwiedziny.

Robert Karaś znalazł jednak na to sposób i odwiedził swoją rodzinę… przez szpitalne okno! Ten uroczy widok sfotografowali reporterzy Pudelka. Zobaczcie sami.

Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl
Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl
Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl

Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl
Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl
Rober Karaś. Źródło: pudelek.pl

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI