Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to para znana nie tylko w Polsce! Od lat Lewandowscy tworzą bardzo zgrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Jak Lewandowscy spędzają rodzinne wakacje?

Robert i Anna Lewandowscy są na co dzień pochłonięci pracą. Nie ma co się dziwić, że para marzyła jedynie o jednym – urlopie!

W końcu Ania i Robert Lewandowscy mogli sobie odpocząć od natłoku obowiązków i wybrali się wspólnie z córkami na zasłużone wakacje.

Tuż po nieudanym występie polskiej reprezentacji na Euro 2020, Robert Lewandowski wraz z żoną Anną zdecydowali się na rodzinny wypoczynek na Majorce.

Piłkarz postanowił opublikować najnowsze zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy go wraz z ukochaną żoną i córkami. Sportowa para bawi się na całego!

Te widoki zapierają dech w piersiach

Na ich Instagramach można znaleźć wiele uroczych fotografii. Para ma czas na większe wyjścia, na wylegiwanie się na plaży, czy poranną kawę z książką w ręce.

Anna i Robert Lewandowscy mają również czas na trening. Ania opublikowała filmik z popołudniowego treningu na plaży.

Urlop na pewno dobrze im zrobi. Tym bardziej, że od sierpnia Robert Lewandowski ponownie wróci na boisko w barwach Bayernu Monachium.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI