Jak podaje "Super Express", Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są od kilku dni w podróży kamperem i relacjonują z niej każdą możliwą chwilę. Celebryci chcieli pokazać się z zupełnie innej, bardziej "ludzkiej" strony i tym razem zrezygnowali z pobytu w luksusowych hotelach i stołowania się w drogich restauracjach.

Wynajęli kamper, którym podróżują po Skandynawii i który przez dwa tygodnie będzie pełnil funkcję ich domu. Robią zakupy w lokalnych sklepach i sami przygotowują posiłki. Zmagają się z deszczem i trudami życia codziennego na campingu.

Ile zapłacili za takie "skromne" wakacje? Wynajem kampera mógł kosztować ich około dwudziestu tysięcy, jednak reklama, którą Gosia zrobiła firmie sugeruje, że nie zapłaciła za samochód ani złotówki. Tak samo było z podróżą promem, na którym Rozenek była prawdziwą gwiazdą, a logo firmy przewozowej widniało na każdym InstaStories, tym samym celebrytka mogła oszczędzić kolejnych pięć tysięcy.

Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ Instagram: m_rozenek
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ Instagram: m_rozenek
Małgorzata Rozenek - Majdan, Radosław Majdan/ Instagram: m_rozenek

Fani podejrzewają, że wycieczka po Skandynawii jest przedsmakiem reality show o życiu Rozenek i jej rodziny, które już niedługo może pojawić się na antenie TVN. Co o takim pomyśle Gosia jeszcze nie tak dawno mówiła?

To nie jest tak, że wpuszczasz kogoś na 24 godziny do domu. Masz, powiedzmy, w tygodniu dwa dni zdjęciowe, w trakcie których robisz pewne rzeczy i wtedy robisz je realnie. Ale to nie jest „Big Brother”. Myślę, że nie ma teraz w telewizji takiego budżetu, który byłby w stanie unieść to, i myślę, że nie będzie. Małgorzata Rozenek

Myślicie jednak, że stację stać na taki program?

Małgorzata Rozenek-Majdan/screen Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan/screen Instagram @m_rozenek

To również może Cię zainteresować: Znany Dziennikarz TVN Pokazał Nastoletnią Córkę. Jest Piękna I Ma Ambitne Plany

Zobacz także: Czy 11 Lipca Zrobimy Zakupy? Wiadomo, Czy Ta Niedziela Jest Handlowa