Jak podaje "Super Express", Marcina Wronę widzowie mogą kojarzyć z programu "Pod napięciem" i z dużej aktywności w stacji TVN, z którą związany jest od prawie dwudziestu pięciu lat. Od dłuższego czasu dziennikarz pełni funkcję korespondenta ze Stanów Zjednoczonych i to właśnie tam mieszka ze swoją rodziną - żoną i dwojgiem dzieci: synem i osiemnastoletnią córką, która ma bardzo niezwykłą urodę.

Maja (oficjalnie Maria, ale pierwsza wersja imienia bardziej przypadła nastolatce do gustu) ma ciemne włosy, oliwkową cerę, ciemną oprawę oczu i przyciąga wzrok nawet wtedy, kiedy ma na twarzy maseczkę ochronną. Dziewczyna jest bardzo szczupła i wysoka, dlatego może śmiało realizować się w branży modelingowej. Ma jednak inne priorytety.

Maja chce pójść na college. Z racji tego, że jej popularnego ojca nie stać na opłacenie drogiej uczelni, będzie musiała skorzystać ze studenckiego kredytu. Nastolatka ma dużą wiedzę na temat Afroamerykanów mieszkających w USA, dlatego pomogła ojcu w napisaniu książki "Wroną po Stanach".

Spędziłam najwięcej czasu pisząc o "Black lives matter" i o Georgii, bo mam o niej fajne historyjki. Pisałam o "Black live matter", bo podchodzę do tego z pasją. Mam czarnoskórych kolegów i koleżanki w Ameryce i znam prawdę o życiu Afroamerykanów w Ameryce. Córka Marcina Wrony

Zobaczcie, jak wygląda osiemnastolatka!

To również może Cię zainteresować: Czy 11 Lipca Zrobimy Zakupy? Wiadomo, Czy Ta Niedziela Jest Handlowa

Zobacz także: Maciej Orłoś Przechodził Trudne Chwile. Wzruszające Wyznanie Dziennikarza