Jak podaje portal "Goniec", to już oficjalnie potwierdzone: Robert Janowski wystąpi w jednym z programów emitowanych na antnie stacji Polsta. Fani prezentera i muzyka nie kryją radości z tego powodu. Gdzie będzie można go oglądać?

Robert Janowski wraca do telewizji

Robert Janowski zaskarbił sobie największą sympatię widzów jako prowadzący programu "Jaka to melodia?" emitowanego na antenie TVP. Janowski prowadził muzyczny teleturniej przed dwie dekady.

Na oficjalnym facebookowym profilu programu "Twoja twarz brzmi znajomo" znalazła się informacja, że do grona uczestników najnowszej edycji dołącza Robert Janowski. Zarówno fani samego Roberta Janowskiego, jak i wielbiciele muzycznego show programu nie kryją radości z jego udziału.

W komentarzach możemy przeczytać, że obecność Roberta Janowskiego "jest gwarancję wysokiego poziomu" tej edycji. Wiele osób podkreślało, że uwielbia głos byłego prowadzącego program "Jaka to melodia" i nie mogą doczekać się, kiedy usłyszą wokalne popisy artysty.

Do postu zamieszczonego na facebookowym profilu programu "Twoja twarz brzmi znajomo" odniósł się również sam zainteresowany. Muzyk i prezenter potwierdził swój udział i poprosił swoich fanów, aby trzymali za niego kciuki.

Robert Janowski jest drugim z ogłoszonych uczestników muzycznego show Polsatu. Jego rywalką będzie Barbara Kurdej-Szatan. Kto jeszcze wystąpi w programie? Przekonamy się w najbliższych dniach.

Cieszycie się z faktu, że Robert Janowski pojawi się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"?

To też może cię zainteresować: Beata Kozidrak podzieliła się ze swoimi wielbicielami radosną nowiną. Wszystko w jej życiu wreszcie zaczęło się układać. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minister edukacji zdradził, co czeka dzieci nie uczęszczające na lekcje religii. Jego decyzja z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu

O tym się mówi w Polsce: Maryla Rodowicz u boku młodzika? To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości. O co chodzi

O tym się mówi na świecie: Rodzina królewska ukrywa niewygodny sekret żony księcia Karola? W zagranicznych mediach mówi się, że księżna Camilla zmaga się z mocnym uzależnieniem