Jak podaje portal "Super Express", Beata Kozidrak jest ogromnie szczęśliwa, bo wreszcie wszystko w jej życiu znalazło się we właściwym miejscu. Po rozwodzie ze swoim mężem udało jej się znaleźć nową miłość. Mogła też wrócić na scene po zniesniu obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Teraz podzieliła się ze swoimi wielbicielami kolejną radosną nowiną. O czym mowa?

Beata Kozidrak znów zwróciła na scenę

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Beata Kozidrak, podobnie jak inne gwiazdy wróciła na scenę. W trakcie Polsat SuperHit Festiwal wiele mówiło się zarówno o jej dość nieudanym występie, jak i o wyglądzie jej szyi.

Artystka pochwaliła się jakiś czas temu, że jej serce znów jest zajęte, jednocześnie zaznaczając, że nie będzie się afiszowała z nowym ukochanym. Wszystko wskazuje więc na to, że życie piosenkarki Bajmu układa się tak jak powinno, zarówno w wymiarze prywatnym, jak i zawodowym.

Teraz Beata Kozidrak ogłosiła radosną nowinę dla niej samej, zespołu i wreszcie dla fanów artystki. "Wracam do Was z koncertami! Sprawdźcie czy zagram w Waszym mieście" - obwieściła w mediach społecznościowych Beata Kozidrak.

Fani Bajmu i samej Kozidrak nie kryją radości z takiego obrotu spraw. Wielu z nich nie mogło się doczekać, kiedy będą mogli zobaczyć i usłyszeć swoją idolkę w czasie występów na scenie. "Ale jestem szczęśliwa" - napisała jedna z wielbicielek artystki. Pełnych ekscytacji komentarzy było jednak znacznie więcej.

Wybieracie się na koncert Beaty Kozidrak?

To też może cię zainteresować: Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" ogłasza radosne wieści. Co się zmieniło u Małgorzaty Borysewicz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Janusz Korwin-Mikke i jego o 45 lat młodsza żona zadziwiają. Dominika Korwin-Mikke wyznała prawdę o swoim małżeństwie z kontrowersyjnym politykiem

O tym się mówi w Polsce: Minister edukacji zdradził, co czeka dzieci nie uczęszczające na lekcje religii. Jego decyzja z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu