Magda Narożna jest liderką zespołu „Piękni i Młodzi”, który przyniósł jej dużą rozpoznawalność na scenie muzycznej i poza nią. Ostatnio wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gdzie zajęła szóste miejsce.

Gwiazda znana jest też ze swojego charakterystycznego wizerunki, w którym dużą rolę gra jej fryzura. Wokalista ma krótko ścięte włosy pofarbowane na blond i zaczesywane do góry na irokeza.

Jak jednak donosi portal „goniec.pl” Magda Narożna zaskoczyła internautów i pokazała się wraz z koleżanką i w zupełnie odmiennej fryzurze oczekując na ważne wydarzenie.

„Zaledwie kilka dni dzieli nas od Premiery najnowszego utworu :) jaram się bardzo !” – napisała Magda Narożna na Instagramie.

Trafiona zmiana

Choć fani oczekują z niecierpliwością nowego utworu, największą uwagę przyciągnęły włosy piosenkarki.

Na zdjęciu widać, że liderka „Pięknych i Młodych” zdecydowała się na bardziej naturalną stylizację. Zamiast irokeza możemy więc podziwiać ją w naturalnych krótkich lokach, które dodają jej kobiecości i dziewczęcego uroku.

Fani już zdążyli skomentować fotografię zachwalając nową fryzurę bardzo na plus. Pojawiły się komentarze, że brak irokeza bardzo odmłodził piosenkarkę, która dzięki temu wygląda naprawdę świetnie.

Zgadzacie się z opinią fanów na Instagramie? Podoba wam się metamorfoza fryzury Magdy Narożnej?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Hanna Gronkiewicz-Waltz radzi Rafałowi Trzaskowskiemu. Czy prezydent stolicy posłucha koleżanki z partii? To nie będzie łatwe. O czym mowa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Na ten widok serce rozpada się na milion kawałków. Internet obiegło wyjątkowe zdjęcie z strażakiem i trzyletnim chłopcem. Malec został sam na świecie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Antek Królikowski się żeni? Aktor i Joanna Opozda mają szykować się do ślubu! Do Internetu trafiły właśnie zdjęcia z wieczoru panieńskiego aktorki

Sprawdź także ten artykuł: Beata Tadla z ważną społeczną misją. Wyjaśniła fanom, jak powinni postępować w przypadku pewnej poważnej dolegliwości. O co chodzi