Najnowsze informacje o jednym z aktorów występującym w kultowym serialu “M jak Miłość” mocno zaskoczą fanów! Okazuje się, że już niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne! Internauci są w szoku, nie mogą uwierzyć, że ich idol kończy przygodę z serialem... O kim mowa?

Jak powszechnie wiadomo, serial “M jak Miłość” to kultowa produkcja polska, o której istnieniu wie niemalże każdy - nawet jeśli nie obejrzał ani jednego odcinka. Produkcja wystartowała już w roku 2000, zatem pozostaje na ekranach telewizorów niezmiennie od ponad 20 lat!

Można zatem stwierdzić, że tysiące osób dojrzewało i dorastało wraz z grającymi tam aktorami. Nic więc dziwnego, że jeśli nagle pojawia się informacja o odejściu któregoś z nich, fanom jest niezmiernie przykro.

Ostatnio pojawiły się spekulacje o odejściu serialowego Michała.

To oficjalny koniec

Paweł Deląg, czyli serialowy Michał Ostrowski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że odchodzi z serialu dziękując produkcji i innym aktorom.

- It’s time to say goodbye... dziękuje całej ekipie za wspólny czas , moim cudownym partnerom @kurdejszatan @adriana.kalska.official @mroznerski @uniatowski , Felkowi ;) i wielu innym za Wasz uśmiech, poczucie humoru, obecność . Dziękuje produkcji za cierpliwość i życzę jeszcze wielu lat ... @mjm - napisał.