Jak podaje portal "Super Express", Marta Kaczyńska postanowiła nieco odpocząć w willi na Mazurach. Na co dzień córka pary prezeydenckiej nie może narzekać na brak zajęć. Pracę zawodową łączy z rodzicielstwem. Nic dziwnego, że ambitna prawniczka zdecydowała się wyjechać na Mazury, żeby odpocząć. Jedno ze zdjęć, jakie zrobili jej fotoreporterzy rozbawi was do łez.

Marta Kaczyńska odpoczyw na Mazurach

Marta Kaczyńska na co dzień mieszka w Sopocie, czego wielu z nas z pewnością jej zazdrości, głównie za sprawą bliskości morza. Jednak prawniczka postanowiła na chwilę oderwać się od codziennych zajęć i wyjechać na Mazury, do położonej nad jeziorem willi swojego męża, gdzie może odpocząć od trudów codzienności.

Marta Kaczyńska / YouTube:  eOstroleka
Marta Kaczyńska / YouTube: eOstroleka
Marta Kaczyńska/YouTube @eOstroleka

Do willi przybyła wspólnie z mężem, Piotrem Zielińskim i ich wspólnym synem - Stasiem. Marta postanowiła skorzystać z ciepłej aury i złapać trochę słońca. Zdecydowała się zrzucić formalny strój i zastąpić go szortami oraz górą od bikini. Wspólnie z synkiem dbali o ogród podlewając rośliny. Trzeba przyznać, że Stasiowi wychodziło to całkiem nieźle.

Marta Kaczyńska/ YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Marta Kaczyńska/ YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Marta Kaczyńska/YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Nie obijał się również Piotr Zieliński, który do podlewania wybrał węża ogrodowego. Jako, że nie samą pracą żyje człowiek, Marta znalazła również czas na opalanie się. Praktycznie przez cały czas był z nią jej synek, któremu czasem przychodziły do głowy zaskakujące pomysły. Jednym z nich było złapanie mamy w siatkę na motyle. Ten psikus wyraźnie rozbawił prawniczkę, co widać na zdjęciach, które znajdziecie tutaj.

Was też rozbawiło zdjęcie Marty Kaczyńskiej złapanej w siatkę na motyle?

To też może cię zainteresować: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Czy para spełni życzenie monarchini w dniu jej wielkiego święta

O tym się mówi: Trwają poszukiwania 16-letniej Agnieszki i jej synka. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu młodej mamy