Iza i Marcin z serialu "M jak miłość" to jedna z ulubionych par wiernych fanów produkcji. Wcielający się w ich postaci aktorzy, Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski prywatnie również są parą, jednak przez pewien czas postanowili ukryć ten radosny fakt przed opinią publiczną i blaskiem fleszy.

Jak doszło do wybuchu uczucia między nimi

I dobrze sobie z tym radzili, nawet na planie serialu "M jak miłość"! Obecnie regularnie czytamy pogłoski, ploteczki i informacje, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski właśnie się pobrali stając na ślubnym kobiercu lub, że za chwilkę to zrobią.

Jak się poznali jedni z najukochańszych serialowych aktorów? Ich historia jest bardzo romantyczna, choć do złudzenia przypomina tę z poprzednią partnerką Mikołaja, z którą ma synka... On i Marta także poznali się na planie serialu "M jak miłość".

Na planie ukrywali swój związek. Nic nie wiedzieliśmy. Myśleliśmy, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Mają wspólny wątek, nic więc dziwnego, że spędzają ze sobą dużo czasu - opowiadała "Dobremu Tygodniu" osoba z otoczenia produkcyjnego serialu. To wtedy pojawiło się między nimi uczucie, dokładnie wtedy, gdy zaiskrzyło między serialowymi Izą i Marcinem, którzy spotkali się przy okazji załatwiania urzędowych spraw.

Nikt z pracowników planu nawet nie zorientował się, że między aktorami pojawiła się miłość...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niezwykły występ weselny taty i córki. Wzruszające sceny, których goście długo nie zapomną

Zerknij: Jednego z najbardziej lubianych uczestników popularnego programu nie ma już pośród nas. Internauci wręcz nie mogą w to uwierzyć

Nie przegap: Najnowsze informacje dotyczące koronawirusa. Czeka nas czwarta fala? Wypowiedź Adama Niedzielskiego rozwiewa wątpliwości