Jak podaje portal "Super Express", policjanci z Limanowej prowadzą poszukiwania Agnieszki Matejko i jej synka Wiktorka. 16-latka wyszła z 7-tygodniowym synkiem na rękach z domu wczasowo-agroturystycznego znajdującego się w miejscowości Owieczka (w powiecie limanowskim). Do tej pory nie udało się z nią nawiązać kontaktu. Policja prosi o pomoc.

Poszukiwania Agnieszki Matejko

Policjanci z Limanowej prowadzą poszukiwania 16-letniej Agnieszki Matejko, która 28 czerwca z synkiem na rękach wyszła z domu wczasowo-agroturystycznego znajdującego się w Owieczce (miejscowość znajdująca się w powiecie limanowskiej). Nie wiadomo, w jakim kierunku poszła. Od tego czasu opiekunowie nie mają z nią kontaktu.

Policja/YouTube @Force123ism
Policja/YouTube @Force123ism
Policja/YouTube @Force123ism

Zaginiona nie wzięła ze sobą ani wózka, ani żadnych rzeczy niezbędnych do pielęgnacji dziecka. Zostawiła ciuchy swoje i dziecka, nie zabrała także ze sobą dokumentów. Funkcjonariusze policji podali rysopis zaginionej Agnieszki Matejko, wskazując, że wygląda na osobę pełnoletnią.

Wzrost zaginionej 16-latki to 155-160 cm, waga około 45 kg. Agnieszka Matejko jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy w odcieniu wiśniowo-rudym, oczy ciemne, uszy przylegające, nos prosty i mocno zarysowane brwi. W dniu zaginięcia miała na sobie jasnoróżową obcisłą sukienkę sięgającą do kolan i różowe klapki. 7-tygodniowy Wiktorek w dniu zaginięcia miał na sobie białe body. Chłopiec nie ma znaków szczególnych.

Poszukiwani Agnieszka Matejko i jej synek/Super Express
Poszukiwani Agnieszka Matejko i jej synek/Super Express
Agnieszka Matejko i jej synek/Super Express

Każdy, kto posiada informacje, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Agnieszki Matejko i jej synka o przekazanie ich do dyżurego KPP w Limanowej. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112.

Widzieliście gdzieś zaginionych?

To też może cię zainteresować: Najnowsze informacje dotyczące koronawirusa. Czeka nas czwarta fala? Wypowiedź Adama Niedzielskiego rozwiewa wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne

O tym się mówi: Zaskakująca wypowiedź księcia Harry’ego na temat jego brata. Czy to koniec kłótni? Internauci trzymają kciuki