Kilkanaście lat temu romans Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zapoczątkowany w programie „Taniec z gwiazdami” był na ustach wszystkich.

Para okazała się być wyjątkowo dobrana i szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Przez trzynaście lat małżeństwa wiele się jednak wydarzyło i nie zawsze było zbyt różowo.

Kryzys finansowy i małżeński

Wiele osób pamięta, że na fali popularności, para otwarła kilka szkół tanecznych i wzięła ogromny kredyt we frankach szwajcarskich na zakup wymarzonej posiadłości w Wilanowie.

Niestety kryzys finansowy na świecie doprowadził też w dużej mierze do ogromnych problemów finansowych aktorki i tancerza, którzy nie dali rady spłacić pożyczki i musieli się przenieść do mniejszego domu.

Trudności przełożyły się także na szczęście małżeńskie, a sama aktorka przyznała, że gdyby nie ich wspólne dzieci mogłoby być różnie.

Ostatecznie para pokonała kryzys, a teraz może pochwalić się też stabilną sytuacją finansową dzięki ugruntowanej pozycji w TVP.

Rada na kryzys

Aktorka zdradziła jak para pokonuje gorsze chwile w swoim związku. Jak się okazuje, na rozwiązanie składa się kilka elementów.

„Najważniejsze jest to, że my przede wszystkim jesteśmy przyjaciółmi. To jest taki solidny fundament naszego związku. Patrzymy w jednym kierunku, mamy wspólny cel. Małymi krokami, ale cały czas idziemy do przodu. Te trudniejsze sprawy staramy się omówić, porozmawiać, przepracować” – opowiedziała Kasia Cichopek.

Marcin Hakiel przyznał też, że pomaga im śmiech i poczucie humoru, które ratuje ich przed cichymi dniami.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Burze i nawałnice nie odpuszczą w najbliższym czasie. Synoptycy zapowiadają, że pogoda da się nam mocno we znaki. Jaka prognoza na najbliższe dni

Jak informował portal „Życiepl.com”: Anna Lewandowski szczerze powiedziała co myśli o wczorajszym meczu. Ważne słowa skierowała do Roberta Lewandowskiego i jego drużyny

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Konflikt miedzy byłą i obecną partnerką Piotra Żyły nabiera tempa. Marcelina Ziętek oskarżyła Justynę Żyłę o zgapianie. Odpowiedź celebrytki zaskakuje

Sprawdź także ten artykuł: Ekonomiści ujawniają prawdę na temat emerytur. Jeśli nic się nie zmieni, wszyscy poniesiemy konsekwencje. Wyliczenia nie dają nam nadziei