Wczoraj odbył się „mecz o wszystko” dla Polski w ramach EURO 2020. Nasza reprezentacja zagrała ze Szwecją o wyjście z grupy do dalszej fazy pucharowej po swojej porażce ze Słowacją i remisem z Hiszpanią.

Niestety pomimo wielkiej nadziei kibiców, którzy do końca wierzyli w zwycięstwo, biało-czerwoni piłkarze przegrali wynikiem 2:3. Nie pomógł nam nawet geniusz Roberta Lewandowskiego.

Sam mecz wzbudził oczywiście ogromne emocje w mediach, wśród kibiców, a także najbliższych naszych reprezentantów. Niektórzy pokusili się już o wygłoszenie własnych opinii. Wśród nich jest też Anna Lewandowska. Co powiedziała?

Piękne słowa żony kapitana

Żona Roberta Lewandowskiego skomentowała wczorajszą porażkę w mediach społecznościowych. Swoje słowa skierowała do naszej reprezentacji oraz swojego męża.

„Dziękujemy Wam za niesamowite emocje. Daliście z siebie wszystko! Walczyliście do końca. Kochanie brawo dla Ciebie! Jestem bardzo, bardzo z Ciebie dumna.” – napisała trenerka fitness na swoim profilu na Instagramie.

Komentujący również zgodzili się z opinią Anny Lewandowskiej wskazując, że jej mąż Robert rozegrał wczoraj świetny mecz strzelając dwie bramki i że naprawdę mało brakło do zwycięstwa.

Czy słowa wsparcia pomogą naszej reprezentacji? Jak Wam się podobał wczorajszy mecz?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Burze i nawałnice nie odpuszczą w najbliższym czasie. Synoptycy zapowiadają, że pogoda da się nam mocno we znaki. Jaka prognoza na najbliższe dni

Jak informował portal „Życiepl.com”: Kobieta odeszła w ramionach męża. Szpital tłumaczy się z braku prawidłowej interwencji. Wstrząsający materiał pokazał co się wydarzyło

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Konflikt miedzy byłą i obecną partnerką Piotra Żyły nabiera tempa. Marcelina Ziętek oskarżyła Justynę Żyłę o zgapianie. Odpowiedź celebrytki zaskakuje

Sprawdź także ten artykuł: Szczena już nie wygląda jak w programie. Kontrowersyjny bohater „Chłopaków do wzięcia” pochwalił się efektami metamorfozy w wyglądzie i życiu