Justyna Żyła na stałe zaistniała już w polskim show-biznesie choć początkowo wszyscy myśleli, że będzie to przelotna obecność związana z głośnym rozwodem ze skoczkiem Piotrem Żyłą.

Celebrytka jednak świetnie wykorzystała swoja szansę i zebrała grono oddanych fanów, którym relacjonuje nowości z jej życia.

Ostatnio otworzyła się na temat nowej miłości. Nie chodzi jednak o jej tajemniczego partnera, z którym układa sobie życie ale którego jeszcze nie pokazała w mediach społecznościowych, tylko zupełnie coś innego, co zaskoczyło obserwujących jej profil.

Zdjęcie nowego obiektu uczuć

Jak się okazuje, Justyna Żyła oddała się nowej pasji, o której napisała w poście na Instagramie pozując uśmiechnięta z bukietem pięknych kwiatów.

„To, że pewnie czuję się w gotowaniu już wiecie, ale kwiaty to moja druga miłość. Dlatego nie mogło być inaczej i urodzinowy bukiet dla Halinki @doktorbeauty_ @gawlinska.wrobel zrobiłam własnoręcznie. Lubię kiedy w serdecznym podarku jest cząstka tego który go daruje.” – napisała celebrytka wybierająca się na urodziny.

Jak widać, była żona Piotra Żyły jest na ostatnich fotografiach w wyśmienitym nastroju więc najwyraźniej jej miłość do gotowania i kwiatów popłaca.

Jest to dobra wiadomość biorąc pod uwagę, że skoczek ostatnio potwierdził oficjalnie swój związek z Marceliną Ziętek, z która pozował na weselu znajomych, a potem w basenie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znana dziennikarka ma poważne problemy zdrowotne? Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości” TVP i nie wiadomo kiedy wróci. Co się dzieje za kulisami

Jak informował portal „Życiepl.com”: Przyjaciel Kory skomentował nowy związek Kamila Sipowicza po odejściu piosenkarki. Wiadomo jakie nastawienie ma do niego Milo Kurtis z Maanamu

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Plotki się potwierdziły. To już koniec małżeństwa Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka wydała oświadczenie. Padły mocne słowa odnośnie przyczyn

Sprawdź także ten artykuł: Artur Orzech wkrótce wróci do pracy? Dziennikarz poinformował w sieci o nowościach w życiu zawodowym. Już wkrótce poprowadzi audycję w znanym radiu