To zdjęcie zostało przesłane do Paranormal About.com przez Denise Russell, chociaż Denise nie była obecna podczas robienia zdjęcia.

Poznały prawdę dopiero po śmierci babci

Na zdjęciu jej babcia, która w wieku 94 lat zamieszkała w domu opieki dla osób starszych. W niedzielę 17 sierpnia 1997 r. odbył się piknik dla mieszkańców tej placówki i ich rodzin. Matka i siostra Denise wzięły udział w tym pikniku, a siostra zrobiła co najmniej dwa zdjęcia z imprezy, w tym to zdjęcie swojej babci. Jednak wróćmy do Bożego Narodzenia: 25 grudnia 2000 r. Babcia ze zdjęciu zmarła w tym okresie, a siostra przeglądała stare zdjęcia.

Wierząc, że zdjęcie jest wspaniałym wspomnieniem babci, robi kopię dla mamy. Gdzieś po drodze zauważono jednak męską postać za babcią.

źródło: YouTube

Kiedy Denise przybyła do domu później tego samego dnia, aby świętować Boże Narodzenie, jej siostra wyciągnęła zdjęcie i natychmiast zapytała ją, jak jej zdaniem wygląda mężczyzna na zdjęciu.

Obie siostry zgodziły się, że mężczyzna stojący za babcią był podobizną ich dziadka, który zmarł 14 sierpnia 1984 roku... prawie 13 lat do dnia zrobienia zdjęcia. Dalsza analiza rodziny prowadzi do wniosku, że dżentelmen na zdjęciu musiałby być bardzo, bardzo wysoki, aby utrzymać wymiary… i wydaje się, że brakuje mu nogi.

Kuzyn z rodziny zwrócił również uwagę na inny upiorny obraz, który można znaleźć w liściach nad czerwoną furgonetką w tle. Niezależnie od tego, czy jest to duch męża babci, który przychodzi ją pocieszyć podczas jej pierwszego tygodnia pobytu w nieznanym miejscu… czy po prostu inny mieszkaniec przechodzący w tle zależy od Ciebie.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Kondolencje płyną z całej Polski. Odeszła barwna postać świata show-biznesu. Współpracował też z Krzysztofem Krawczykiem

Zerknij tutaj: Wszyscy śmiali się z samotnego ojca, bo kupił stary, zrujnowany dom. Teraz zazdroszczą wyniku

Nie przegap tego: Marta Kaczyńska zachwyciła internautów. Nawet prezydent Andrzej Duda nie mógł powstrzymać się od reakcji. O co chodzi