Klaudia Halejcio to aktorka, którą z pewnością wielu Polaków kojarzy z takich serialowych hitów jak "Złotopolscy" czy "Na Wspólnej". Kilka miesięcy temu podzieliła się ona ze swoimi wielbicielami szczęśliwą nowiną. W Walentynki, za pośrednictwem wpisu na Instagramie, Klaudia oznajmiła światu, że jest w ciąży!

Od tamtego czasu fani aktorki z zapartym tchem obserwują, jak ich ulubienica radzi sobie w tym błogosławionym stanie, nie szczędząc przy okazji komplementów na temat jej wyglądu. A trzeba przyznać, że Halejcio prezentuje się w ciąży naprawdę imponująco! Jak wygląda?

Córka nie odebrała aktorce urody

Fani młodziutkiej aktorki z ogromną ekscytacją przyjęli wiadomość na temat jej ciąży. Od tego czasu na każdym kroku starają się wspierać swoją idolkę w tej wyjątkowej drodze. Jak się jednak okazuje, Klaudia sama radzi sobie naprawdę dobrze!

Jakiś czas temu Halejcio zdradziła fanom również to, jakiej płci będzie jej wyczekiwany potomek. Z radością oznajmiła, że spodziewa się córeczki, która otrzyma imię Nel.

Termin porodu jest już za rogiem, jednak Klaudia nie zwalnia tempa. Po jednym "fałszywym alarmie" aktorka postanowiła aż do narodzin córeczki żyć pełnią życia, eksponując przy tym swoją niezwykłą urodę.

"Długi weekend! Trwa już od wczoraj i ucieka przez palce, a chciałoby się żeby nigdy się nie kończył. Wreszcie wszystko jest czynne, zwykle wyjście do restauracji sprawia tyle radości, aż człowiek ma się ochotę w końcu „wystroić”. Co prawda nie mieszczę się we wszystko co lubię, ale nadrabiam dodatkami! Mam już dosyć dresów!" - napisała Halejcio.

fot. Instagram
fot. Instagram

Wpis aktorki został okraszony kilkoma fotkami z ciążowej sesji zdjęciowej, które wręcz zaparły fanom dech w piersiach. Pomimo swojego zaawansowanego stanu, Klaudia prezentuje się naprawdę olśniewająco. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy w sekcji komentarzy zasypali ją komplementami.

Takiej urody naprawdę można pozazdrościć!

Zobacz także: Jak się zachować, gdy natkniesz się na żmiję? Ważne informacje jak uniknąć ukąszenia

Może cię zainteresować: Kora obchodziłaby teraz 70. urodziny. Miała trudne dzieciństwo, potem głośny romans. Jej życiorys był bogaty

Pisaliśmy również o: Bracia Mroczkowie znikną z "M jak miłość"? Aktorzy wcielą się w zupełnie nowe postacie. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń