Jak podaje portal "Super Express", na fanów serialu "M jak miłość" padł blady strach. Wszyscy zastanawiają się czy Piotr i Paweł Zduńscy grani przez Marcina i Rafała Mroczków znikną z uwielbianego przez widzów serialu. Bliźniacy związani są z produkcją od dwóch dekad, od początku produkcji. Fani serialu nie mogą wyobrazić sobie, że mogłoby ich zabraknąć w obsadzie. Zdjęcia, jakimi pochwalili się Mroczkowie pochodzą z innej produkcji. Co to oznacza?

Piotr i Paweł Zduńscy znikną z "M jak miłość"?

Choć zbliżają się wakacje i wiele serialów znika na ich okres z anteny, do mediów trafiły sensacyjne doniesienia o kolejnych gwiazdach z serialu "M jak miłość". Sonia, grana przez Barbarę Wypych może pochwalić się całkiem napiętym grafikiem i licznymi propozycjami. Teraz bracia Mroczkowie wprawili fanów w osłupienie chwaląc się zdjęciem z planu innej produkcji.

Widzimy ich wylegujących się pod palmami i niestety nie jest to scena wakacyjnego wypoczynku serialowych braci Zduńskich. Na wideo zamieszczonym na Instagramie Rafeł Mroczek stwierdził, że na plaży jest fajnie, niemal tak jak na Zanzibarze. W ten nieco żartobliwy sposób Mroczkowie poinformowali swoich wielbicieli, że zagrają w nowej produkcji.

Ma to być film dla dzieci, zatytułowany "Detektyw Bruno". Póki co, tajemnicą jest w kogo wcielą się Marcin i Rafał Mroczkowie. Wiadomo jednak, że i w tym filmie zagrają braci (czy mogłoby być inaczej?), którzy niestety niespecjalnie za sobą przepadają. "Dobrze jest się tak czasem z bratem pokłócić, należało mu się!" - stwierdził Rafał.

Jesteście ciekawi, jak Marcin i Rafał Mroczkowie poradzą sobie w nowej roli?

To też może cię zainteresować: Maciej Dowbor nie krył emocji. Nie mógł przejść obojętnie obok takich słów o sobie i swojej rodzinie. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zrozpaczona matka modli się o pomoc. Wybili szybę w samochodzie i ukradli z niego urnę z prochami jej córki

O tym się mówi: Aleksander Kwaśniewski uczcił urodziny swojej żony. Porwał się na odważny krok. O co chodzi