Jak podaje portal "Super Express", Maciej Dowbor postanowił upublicznić wiadomość, jaką przesłał do niego jeden z użytkowników mediów społecznościowych. Padły bardzo mocne i przykre słowa, które poruszyłyby każdego. Nic dziwnego, że Dowbor nie był w stanie przejść obok nich obojętnie, nie kryjąc przy tym emocji. Co się stało?

Wiadomość do Macieja Dowbora

Maciej Dowbor, jak każda popularna osoba publiczna, musi mierzyć się z różnymi, czasem bardzo nieprzechylnymi komentarzami internutów. Kiedy wiele naszych aktywności przeniosło się do sieci i mediów społczenościowych coraz więcej osób pada ofiarą mowy nienawiści i hejtu. Prezenter Polsatu zdecydował się upublicznić widomość, jaką otrzymał za pośrednictwem Instagrama.

Prezenter ujawnił, kto wysłał mu naprawdę okropną wiadomość, w której obraził nie tylko prezentera, ale równiez jego mamę. Niestety autor tych okropności ma prywatne konto na Instgramie, na którym nie ma postów. To może świadczyć o tym, że konto zostało założone tylko po to, aby szerzyć mowę nienawiści i pozostawać anonimowym.

"Takiego kwiatka dostałem dzisiaj" - zaczął swój wpis Maciek Dowbor. Prezenter zapytał retorycznie, że nawet jeśli słowa hejtera byłyby prawdziwe, to nie ma prawa nikogo nazywać w tak pogardliwy sposób. Podkreślił, że nikt nie ma prawa do nikogo zwracać się w taki sposób. Dodał, że nie będzie zniżał się do ich poziomu. "Niech cię pali sumienie Podły Człowieku" - zakończył wpis.

Maciej Dowbor mógł liczyć na wsparcie ze strony internautów i swoich przyjaciół. Jednym z komentujących post był m.in. Piotr Gąsowski. Współprowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo" napisał, że żal mu człowieka, który w taki sposób chce zaistnieć.

Co sądzicie o całej sprwie?

To też może cię zainteresować: Aleksander Kwaśniewski uczcił urodziny swojej żony. Porwał się na odważny krok. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Matka odzyskała dziewięcioro dzieci po bulwersującej decyzji sądu. Niestety ich szczęście nie potrwa długo

O tym się mówi: Donald Tusk planuje powrót do polskiej polityki? Zaskakująca zapowiedź polityków