Jak przypomina portal "Plotek", Ida Nowakowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Choć od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, Nowakowska już wróciła do pracy, podobnie jak jej mąż, Jack Herndon. Młodzi rodzice świetnie sobie radzą z łączeniem obowiązków zawodowych z opieką nad maluchem. Jak oni to robią?

Ida Nowakowska nie zwalnia tempa

Pierwszy syn Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona pojawił się na świecie zaledwie przed miesiącem. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" już kilkukrotnie zdążyła pojawić się w pracy, co nie wszyscy internauci ciepło przyjęli. Wiele osób nie było w stanie zrozumieć, jak prezenterka może rezygnować z tak cennych pierwszych chwil z maluchem.

Gwiazda niedługo po porodzie wzięła udział w finałowym odcinku programu "Dance Dance Dance", ogłaszała punktację przyznaną przez nasz kraj w czasie tegorocznego konkursu Eurowizji. Poprowadziła również kilka odcinków śniadaniówki TVP.

Zatroskani internauci obawiali się, że Ida Nowakowska zostawia swoją pociechę z obcą osobą. Nic bardziej mylnego. Ida wracając do domu po pracy, podzieliła się z fanami wyjątkowym kadrem ze swojego prywatnego życia. Pokazała, jak Jack Herndon pracuje przy komputerze trzymając swojego małego synka na kolanach.

Jack Herndon z synkiem/ Instgram @Ida Nowakowska

Z Instastories dowiadujemy się, że Jack Herndon wyjątkowo pracuje bez garnituru, bo praca ma charakter zdalny. "Jestem taka wdzięczna za ten super team, który tworzymy. Moi chłopcy. Kocham" - wyznała Ida Nowakowska.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Czy Jarosław Bieniuk pogodzi się z teściową Krystyną Przybylską? Trudne chwile w rodzinie zbliżyły zwaśnione strony

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Krzysztof Jackowski przestrzega Polaków. Nadchodzące wakacje będą dla nas trudne. Z jakiego powodu

O tym się mówi w Polsce: Premier Mateusz Morawiecki przekazał dobre informacje dla seniorów. Zdradził, kiedy do emerytów trafią wyższe świadczenia

O tym się mówi na świecie: Życie księcia George'a jest w niebezpieczeństwie? Na jaw wyszły mrożące krew w żyłach fakty