Gdy odchodzi z tego świata współmałżonek, a wspólnie wychowywane dzieci wymagają opieki, czasu na żal i smutek jest wówczas niewiele. Trzeba wziąć na własne barki całą odpowiedzialność za to, za co dzieliło się ją z drugą osobą. Jarosław Bieniuk zasmakował takiej żałoby na własnej skórze...

Mama zmarłej Anny Przybylskiej poczuła się odsunięta od wnuków

Jak podają media, Jarosław Bieniuk po śmierci żony Anny Przybylskiej przejął na siebie wszystkie obowiązki i sprawy rodzinne. Ludzie z bliskiego otoczenia zmarłej aktorki mówią w wywiadach, że była niezwykle ciepłą i rodzinną osobą i zawsze dbała o wzajemną bliskość i stałe relacje rodzinne.

Według znajomej rodziny, która udzieliła wywiadu dla "Na Żywo", były piłkarz po śmierci żony odseparował siebie i dzieci od rodziny ze strony Przybylskich. Choć w trudnych chwilach obie babcie - Lidia Bieniuk i Krystyna Przybylska pospieszyły owdowiałemu z pomocą i wsparciem, z czasem to jego matce przypadła w udziale pomoc w wychowywaniu wnuków.

Według relacji informatorki, osiemnaste urodziny Oliwii odbyły się dwa razy - raz z ojcem i rodzeństwem, a drugi raz z bliskimi ze strony zmarłej mamy.

Tymczasem Jarek odizolował się od jej mamy i siostry, dzieci pomagała mu wychowywać jego rodzicielka. Potem Oliwia w swoim pierwszym wywiadzie powiedziała, że najbardziej po śmierci mamy pomogła jej babcia... Lidzia, ani słowem nie wspominając o pani Krystynie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Jak wiadomo z prasowych doniesień, zarówno mama zmarłej aktorki, jak i jej siostra, do pewnego momentu próbowały utrzymać dobrą relację z zięciem i szwagrem, jednak poddały się, gdy nie znajdowały przychylności i wzajemności. Wplątanie w afery z nielegalnymi substancjami w tle, nieślubne dziecko i rozstanie z jego mamą, oraz romans z modelką Zuzanną Pactwą trwającym do teraz, nie wpłynęły dobrze na złe już relacje piłkarza z Przybylskimi.

Gdy jednak ojciec aktorki nagle zmarł, a jej mama została sama, gdy przyszedł czas na pierwszą komunię świętą Jasia, obie strony jakby zbliżyły się, siadając przy wspólnym stole. Czy relacje ulegną poprawie, to wiedzą tylko najbardziej zainteresowani...

O tym się mówi: Smutne wieści ze świata kina. Odeszła gwiazda znana między innymi z "Archiwum X"

Zerknij: Kondolencje płyną z całego kraju. Odeszła znana Polka