Jak podaje portal "Lelum", Krzysztof Jackowski należy do najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Zarówno sam Jackowski, jak i jego zwolennicy podkreślają, że ma on na swoim koncie wiele trafnych przepowiedni. Dlatego coraz więcej osób śledzi jego przepowiednie przekazywane za pośrednictwem jego oficjalnego kanału na YouTube. Tym razem Jackowski zdradził, jaka pogoda czeka nas w nadchodzących wakacyjnych miesiącach.

Krzysztof Jackowski podzielił się wizją dotyczącą nadchodzącego lata

W prowadzonych na żywo audycjach na YouTube Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi przeczuciami i przepowiedniami, a także odpowiada na pytania zadane przez internautów. W jednym z otatnich nagrań został zapytany, jakiej pogody powinniśmy się spodziewać w czasie nadchodzących wakacyjnych miesięcy.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Niestety odpowiedź jakiej udzielił nie wszystkim przypadnie do gustu. Przyznał, że jeszcze zimą jego znajoma poprosiła go o to samo - o zdradzenie, jakiego lata możemy się spodziewać w tym roku. Niedawno mu o tym przypomniała, wskazując, że powiedział iż będzie ono "fatalne". I teraz letnia aura nie jawi mu się zbyt kolorowo.

W czerwcu należy spodziewać się kontynuacji tego, z czym pogodowo mieliśmy do czynienia w kwietniu i maju. Nie należy więc liczyć na szczególnie ciepłe i słoneczne dni. Znów musimy przygotować się na dużą liczbę pochmurnych i deszczowych dni.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego "prawdziwe lato będzie krótkie i upalne". Jednak upałów możemy spodziewać się dopiero w lipcu i sierpniu. Jasnowidz z Człuchowa podkreślił, że "upał będzie ostry", jednak nie potrwa długo. Dlatego warto cieszyć się upalnymi dniami, dopóki będą trwały.

Śledzicie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Ewa Drzyzga wydała oficjalne oświadczenie. Nie zamierzała już dłużej milczeć. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Życie księcia George'a jest w niebezpieczeństwie? Na jaw wyszły mrożące krew w żyłach fakty

O tym się mówi: Piotr Żyła potwierdził krążące od dawna plotki. W sieci zawrzało. Fani skoczka nie kryją radości