Nie ulega wątpliwości, że pokazująca blaski i cienie życia na wsi produkcja, szybko zdobyła serca wielu widzów. "Swojskie" klimaty i postaci, z którymi można się utożsamić sprawiły, że Polacy z radością śledzili losy bohaterów "Rancza".

Marta Chodorowska po mistrzowsku ukazała charakterek Klaudii Kozioł

Aktorka urodziła się 1 listopada 1981 roku w miejscowości Sztum. Ukończyła iławskie Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego, po czym została absolwentką krakowskiego, policealnego Lart Studio. Warszawską Akademię Teatralną ukończyła w 2005 roku.

Zadebiutowała w kinowej produkcji "Powiedz to, Gabi", odtwarzając główną rolę tytułowej Gabi. Nawiązała także gościnną współpracę z Teatrem Narodowym.

Martę Chodorowską można było zobaczyć jeszcze w takich produkcjach, jak "Na dobre i na złe", "Klinika samotnych serc", "Kryminalni", "Magda M", czy właśnie "Ranczo Wilkowyje", gdzie wcieliła się w rolę Klaudii Kozioł, córki wójta, którego zagrał Cezary Żak.

Gdy odbyła się premiera ostatniego odcinka serialu "Ranczo Wilkowyje", Marta Chodorowska była już mamą, ale jej temperament i talent aktorski, pomogły wcielić się w nieco młodszą studentkę i absolwentkę psychologii. Buntownicza natura Klaudii Kozioł, była nieuniknionym znakiem obecnych czasów, a jej podejście do życia wnosiło nieco świeżości w życie mieszkańców Wilkowyj.

Co sądzicie o kreacji Klaudii? Udała się Marcie Chodorowskiej?

O tym się mówi: Jak usunąć pleśń ze ścian i ubrań? Można użyć tego, co masz już w domu

Zerknij: Jeśli kończyny zaczynają tak wyglądać, trzeba pilnie iść do lekarza. To bardzo ważne. O co chodzi

Nie przegap tego: Policja pilnie poszukuje złodzieja. Okradł 92-letniego powstańca, który chciał pomóc potrzebującemu