Brytyjczycy długo czekali na ten przełomowy moment, w którym księżna Kate powie Williamowi "tak" i para w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Stało się to wreszcie po prawie dziesięciu latach związku - William oświadczył się ukochanej i cała Wielka Brytania zaczęła żyć ich przygotowaniami do ślubu. Księżna Kate z dnia na dzień zyskała ogromną popularność, a każdy jej ruch śledziły media z całego świata.

Niedawno, z okazji dziewiątej rocznicy ślubu pary, brytyjskie media pozwoliły ponieść się wspomnieniom i przypomniały światu jak wyglądał... wieczór panieński Kate. Jak księżna spędziła ostatnie chwile bycia panną?

Wieczór godny rodziny królewskiej

Ostatnia noc Kate przed zostaniem księżną Cambridge z pewnością była obfita w emocje. Dziewczyna postanowiła spędzić ją w otoczeniu najbliższych: siostry Pippy i mamy Carole. Skromne towarzystwo nie oznaczało jednak, że wieczór nie będzie luksusowy - Kate w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia wspięła się bowiem na wyżyny!

Trzy kobiety zatrzymały się na noc w hotelu Goring, w którym pobyt kosztuje około... pięciu tysięcy funtów od osoby! Kate mogła sobie jednak pozwolić na taką wygodę i w wyjątkowy sposób spędziła ostatnią noc panieństwa. Co robiła?

Przyszła księżna ostatnią noc przed ślubem spędziła śpiąc w ogromnym łożu z baldachimem, otoczona bukietami kwiatów i antycznymi meblami. Całe otoczenie księżnej było iście luksusowe: do dyspozycji miała pianino, książki, a nawet... plazmowy telewizor w łazience!

Fani książęcej pary byli zachwyceni tym opisem wieczoru księżnej. Z pewnością zasłużyła ona na relaks przed tak emocjonującym wydarzeniem jak ślub z następcą tronu!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w szoku po przejażdżce tramwajem. Niezapomniana wyprawa gwiazdy. Jak spodobało jej się ekologiczne życie

Może cię zainteresować: Agata Kulesza zwierzyła się z problemów ze zdrowiem. Jest w naprawdę poważnym stanie. Co dolega aktorce

Pisaliśmy również o: Mieczysław Fogg był prawdziwym bohaterem. Podwójne życie ikony polskiej muzyki. Jak wyglądała młodość piosenkarza