Małgorzata Rozenek, oprócz prowadzenia niezliczonych programów telewizyjnych, pasjonuje się przede wszystkim modą. Ostatnie sukcesy na tym polu dały jej jednak do myślenia i postanowiła skupić się na czymś znacznie ważniejszym - ekologii. Jak wyglądały pierwsze zmagania gwiazdy z ekologicznym trybem życia?

Medal za podróż tramwajem?

Żona Radosława Majdana postanowiła udowodnić ostatnio, jak ważne jest dla niej naturalne środowisko. W tym celu postanowiła zrezygnować z przejażdżki luksusowym, aczkolwiek wydzielającym mnóstwo spalin samochodem, na rzecz... podróży zwykłym, miejskim transportem. Padło na tramwaj.

Nikogo nie zdziwił fakt, iż przyzwyczajona do wygód gwiazda była w ciężkim szoku po przejażdżce transportem miejskim. Jakie były jej wrażenia?

"Pojechałam komunikacją miejską, bo chcę nauczyć się ekologicznych zachowań. Byłam zszokowana tym, jak dobrze wygląda komunikacja miejska. Poczułam się starszą panią, która nie widziała pewnych rzeczy dawno. Teraz wyzwanie przede mną - metro" - zrelacjonowała swoje doświadczenia w rozmowie z "Pudelkiem".

Portal postanowił zapytać również warszawiaków, co sądzą o tak ekstremalnym wyczynie celebrytki. Padło kilka zaskakujących propozycji, takich jak... wręczenie Rozenek medalu za odwagę przez samego prezydenta Trzaskowskiego.

Internauci są pod wrażeniem czynu prezenterki i sugerują jej zostanie twarzą miejskich aktywistów. Czy Rozenek rzeczywiście się na to zdecyduje?

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska zadała ogromny cios Agacie Dudzie. Pierwsza Dama z pewnością nie spodziewała się takiego obrotu spraw. O co chodzi

Może cię zainteresować: Radosław Fogiel zdradził, do jakiego filmu ma słabość. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości nie uwierzą w to, jak poseł spędza swoje wieczory

Pisaliśmy również o: To Majka Jeżowska pomogła Piaskowi wyznać prawdę o czymś bardzo ważnym? Napisała dla niego piosenkę