Agata Kulesza to aktorka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej role w polskich filmowych i serialowych produkcjach są już na tyle kultowe, że każdy Polak bez problemu rozpozna jej twarz w tłumie. Gwiazda jest już trzykrotną laureatką jednej z najbardziej prestiżowych filmowych nagród - Orłów.

Niestety, wielka kariera niesie za sobą równie wielkie problemy. W przypadku Kuleszy są to problemy ze zdrowiem. Co dolega uwielbianej gwieździe?

Przekleństwo zawodu aktora

Problemy Kuleszy - paradoksalnie - wyszły na jaw przy okazji próby zadbania o własne zdrowie. Kiedy aktorka zaczęła ćwiczyć, jej trener był w ciężkim szoku. Wszystko z powodu... niespotykanie wysokiego pulsu.

"Ja mam bardzo wysoki puls spoczynkowy. Kiedyś trenowałam na skakance. Miałam puls 180. Trener mówi: "Stop, stop! Musimy utrzymać 140. Ty idź do lekarza". Ja mówię: "Boże święty, dziwne. Nawet jak odpoczywam, mam cały czas 100". Wszyscy mówią, że to za dużo, że co to jest za serce zająca" - opowiadała aktorka.

Kiedy udała się do lekarza, usłyszała, że jest to... pokłosie jej zawodu. Z pewnością nie mija się to z prawdą - zawód aktorki musi być na tyle stresujący, że gwiazda cały czas jest zdenerwowana, a co za tym idzie - jej serce bije szybciej.

Na całe szczęście, Kulesza nauczyła się żyć ze swoją dolegliwością i coraz lepiej sobie z nią radzi: doskonale wie, kiedy jej serce zaczyna bić nieco za szybko i powinna się zrelaksować.

"Czuję, kiedy serce mi zaczyna za szybko pracować. Wszyscy coś mamy. Ja mam akurat szybkie serce" - stwierdziła aktorka.

Fani trzymają kciuki, że dolegliwość nie doprowadzi do żadnych poważniejszych stanów w życiu aktorki!

Zobacz także: Mieczysław Fogg był prawdziwym bohaterem. Podwójne życie ikony polskiej muzyki. Jak wyglądała młodość piosenkarza

Może cię zainteresować: To Majka Jeżowska pomogła Piaskowi wyznać prawdę o czymś bardzo ważnym? Napisała dla niego piosenkę

Pisaliśmy również o: Ogromne niepowodzenie i zawód Barbary Kurdej-Szatan. Czy telewizja TVN da celebrytce jeszcze jedną szansę w popularnym programie