Jak podaje portal "Pomponik", Edward Miszczak i młodsza od niego o wiele lat Anna Cieślak tworzą od jakiegoś czasu zgraną parę. Teoretycznie nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby celebryci wzięli ślub, bowiem aktorka jest panną, a dyrektor TVN-u wdowcem. Cieślak marzy o ceremonii kościelnej, jednak okazuje się, że obiekcje co do tego ma jej ukochany. Anna próbuje go namówić na potwierdzenie uczucia przed ołtarzem i złożenie przysięgi. Taką informację podaje źródło portalu "Plotek". W organizacji uroczystości zakochanym przeszkodziła również pandemia.

Ania naciska na ślub. Tłumaczy Edwardowi, że już nie ma żadnych przeszkód, wszyscy ich znajomi są zaszczepieni, można więc bezpiecznie zorganizować uroczystość i wyprawić wesele. Tymczasem ukochanemu się nie spieszy, dobrze mu tak jak jest.

Edward Miszczak i Anna Cieślak / screen YouTube
Edward Miszczak i Anna Cieślak / screen YouTube

Para nie ustaliła jeszcze szczegółów dotyczących intercyzy, co jest kolejnym elementem odsuwającym ją od ślubu.

Ania bardzo by już chciała ułożyć sobie życie, poczuć się bezpiecznie w tej relacji. I marzy jej się ślub kościelny. Jest przecież panną, a Edward wdowcem, mogą więc przysięgać sobie miłość w którymś z ich ulubionych kościołów w ukochanym Krakowie.

Może już niedługo doczekamy się jednak komunikatu o zawarciu związku małżeńskiego?

To również może Cię zainteresować: Kto Poinformował Księcia Harry'ego O Odejściu Księcia Filipa? Nie Była To Rodzina Królewska

Zobacz także: Emerytura Naliczana Bez Podatku? W Czerwcu Dowiemy Się, Kto Ile Zyska