Michał Szpak to wokalista, którego w ciągu ostatnich kilku lat doceniła cała Polska. Jego występ podczas Eurowizji udowodnił wszystkim, którzy wcześniej go krytykowali, że naprawdę wart jest słów uznania.

Poza rozwijaniem własnej kariery muzycznej, Michał pomagał śpiewać również innym - przez całe cztery edycje był on trenerem w programie "The Voice of Poland", dzięki któremu wiele młodych ludzi mogło spróbować swoich sił na scenie.

Jak się jednak okazuje, przygoda Szpaka z tym programem dobiega końca - ujawniono, iż nie pojawi się on już w kolejnej edycji. Kto zasiądzie zamiast niego w czerwonym, jurorskim fotelu?

Czy ta gwiazda zastąpi Szpaka w "The Voice"?

O tym, z jakimi trudnościami spotykają się na drodze do kariery młodzi wokaliści, Szpak przekonał się na własnej skórze. Sam wziął bowiem udział w programie "X Factor", który - pomimo braku wygranej - otworzył Michałowi drzwi do dalszej kariery. Nic więc dziwnego, że Szpak tak dobrze sprawdził się w roli trenera w "The Voice" i dwukrotnie poprowadził swoją drużynę do wygranej.

Niestety, jeden z magazynów przekazał przykrą wiadomość o tym, że już jesienią wokalista rozstanie się z programem. Zastąpić ma go inna gwiazda. Kogo stacja bierze pod uwagę?

Jak w jednym z wywiadów przekazała osoba blisko związana z TVP, kandydatką mającą ogromne szanse na zostanie jurorem w programie jest... Sylwia Grzeszczak! Chociaż nic nie jest jeszcze oficjalne, to wiadomo, że wokalistka przeszła już rozmowy z twórcami programu i jest chętna, by wziąć w nim udział.

Podekscytowani są również pozostali jurorzy - jeden z nich, Tomson z zespołu Afromental, wyznał, iż bardzo lubi Sylwię jako artystkę i tworzy ona świetną muzykę.

Czy Grzeszczak spełni się w roli jurorki tak dobrze jak Szpak?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nareszcie otwiera własną markę. Na showroomie pojawiła się w olśniewającym stroju

Może cię zainteresować: Anna Starmach powitała nowego członka rodziny. Kucharka nie posiada się ze szczęścia. Jak wyglądały pierwsze dni gwiazdy z synkiem

Pisaliśmy również o: Dom, w którym mieszka Lesław Żurek, naprawdę robi wrażenie. Jak wygląda lokum aktora? Gwiazdor chętnie wszystko pokazuje