Jak wynika z informacji przekazanych przez portal "Super Express", Ida Nowakowska urodziła pod koniec zeszłego tygodnia, na kilka dni przed planowanym terminem porodu. Zarówno młoda mama, jak i jej pociecha czują się dobrze. Ich stan był dobry i mogli wrócić do domu. Znamy płeć dziecka!

Ida Nowakowska została mamą

Ida Nowakowska nigdy nie ukrywała, że bardzo chciałaby zostać mamą. Wspólnie z mężem starali się o dziecko przez pięć lat. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że nie było dnia, w którym nie modliłaby się o to, żeby zdarzył się cud. Jej modły zostały wysłuchane. W styczniu tego roku Ida podzieliła się z wielbicielami tą niezwykle radosną nowiną.

Przed kilkoma dniami Ida Nowakowska pożegnała się z widzami i poinformowała, że na ostatnie dni ciąży rezygnuje z nagrań i pracy, chcąc skoncentrować się na porodzie i opiece nad maleństwem.

Źródło portalu "Super Express" wskazuje, że Ida Nowakowska urodziła w miniony czwartek w godzinach wieczornych. Poród miał odbyć się w szpitalu przy ulicy Madalińskiego. Urodziła synka i już w niedzielę wieczorem mogła z nim opuścić placówkę.

Ida Nowakowska i jej mąż długo zmagali się z wyborem imienia dla swojej pociechy. Ze względu na fakt, że mąż prowadzącej "Pytanie na śniadanie" jest Amerykaninem imię musiało być łatwe do wymówienia przez członków jego rodziny. W jednym z wywiadów Ida przyznała, że jest fanką typowo polskich imion. Wybór nie jest łatwy i musi być dobrze przemyślany, bo "idzie z nami przez całe życie". Póki co nie znamy jeszcze imienia maleństwa.

Zdjęcia Idy Nowakowskiej, jej męża i synka znajdziecie tutaj.

Idzie Nowakowskiej i jej synkowi życzymy wszystkiego dobrego.

To też może cię zainteresować: Mandat za spacer lub podróż z dzieckiem przez miasto? Ten artykuł w kodeksie wykroczeń komentuje policja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Bieniuk zobaczył mural poświęcony Annie Przybylskiej. Jak na niego zareagował

O tym się mówi: Bronisław Komorowski zdecyduje się na powrót do czynnej polityki? Były prezydent zaskoczył wszystkich. Gorzkie słowa pod adresem PO