Jak podaje portal "Party", Agata Młynarska od lat walczy z uciążliwą chorobą, choć małą jej fanów wiedziało o tym fakcie. Dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie i opublikowała na Instagramie wazny post, w którym opowiada o skutkach choroby Leśniewskiego-Crohna. Okazuje się, że nawet najprostsza czynność, którą jest między innymi obieranie ziemniaków, sprawia jej trudność.

Prezenterka ma też coraz większe problemy z poruszaniem się.

Niby prosta sprawa. Obieranie kartofli czy jak ktoś woli ziemniaków tudzież pyr. Czynność znana na pamięć. A jednak - straciłam wczoraj kolejny kawałeczek zaufania do swojego ciała. Choróbsko, z którym próbuję ułożyć sobie życie zaskakuje mnie konsekwentnie. Od kilku miesięcy próbuje odebrać mi radość życia. Wybrało sobie teraz stawy za obiekt swoich uciech. I mości się w nich, wierci, rozkręca. Stawy bolą, puchną, gorzej z poruszaniem. Agata Młynarska

Agata Młynarska / screen YouTube
Agata Młynarska / screen YouTube

Młynarska stwierdziła, że wciąż ma nadzieję na wyzdrowienie, jednak szanse są nikłe, bowiem jest to choroba, na którą trudno znaleźć lek, ponieważ każdy pacjent przechodzi ją inaczej.

Niestety #crohn ma takie uroki. Raz gorzej raz lepiej. Ufam, że jest na to sposób. Bo nie każda terapia znana jako „celowana” zdaje egzamin. Może biologia coś zdziała? Obiecuję, że dam Wam znak, co mądre głowy wymyślą dla mnie.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Agata Młynarska/YouTube @Plejada
Agata Młynarska/YouTube @Plejada

To również może Cię zainteresować: Córeczka Anny Wendzikowskiej Rozbroiła Internautów. Dziewczynka Zrobiła Coś Naprawdę Uroczego. Mama Z Pewnością Jest Dumna

Zobacz także: To Koniec "BrzydUli 2". Producenci Podali Datę Ostatniego Odcinka. "Serialu Nie Można Ciągnąć Latami"