Jak podaje portal "Jastrząb Post", "Seks w wielkim mieście" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji na świecie. Serial emitowany był w latach 1998-2004 i zebrał wierne grono widzów. Losy czterech wyzwolonych przyjaciółek z Manhatannu skradły serca wielu fanów. Później powstały dwa filmy, które były kontynuacją serialu. Niedawno pojawiły się pogłoski, że ekipa znów wraca na plan zdjęciowy, który ma rozpocząć się tego lata w Nowym Jorku.

Co ciekawe, nie będzie to wcale kontynuacja "Seksu w wielkim mieście", a prędzej wersja limitowana. Zabraknie w niej między innymi serialowej Samanty, ponieważ wcielająca się w nią aktorka nie podpisała umowy z producentami. Na ekranie nie pojawi się również Mr Big, czyli ukochany głównej bohaterki Carrie, która odgrywana jest przez Sarę Jessikę Parker.

Kto w tej edycji skradnie więc serce Carrie? Widzowie poznają nową postać, a wcieli się w nią jeden z najbardziej popularnych hollywoodzkich gwiazdorów - Hugh Grant, który prywatnie twierdzi, że podkochiwał się w Parker, o czym szczerze mówi jej mężowi.

To nadal nie jest kontrakt, ale mają już wszystko ustalone. Hugh uwielbia Sarę i zwykł mówić Matthew Broderickowi, jej mężowi, że ma szczęście, że „złe miejsce i zły czas” powstrzymały go przed poślubieniem Sarah. Jestem pewien, że Matt uwielbia to słyszeć! przyjaciel gwiazd.

Z niecierpliwością czekacie na premierę dziesięciu odcinków telewizyjnego hitu?

To również może Cię zainteresować: Olga Bończyk Szczerze O Sprawach Sercowych. Dlaczego Nadal Jest Sama

Zobacz także: Anita Werner Pokazała Swoje Mieszkanie. Fani Mogą Być Zaskoczeni Takimi Wnętrzami