Jak podaje "Super Express", Anita Werner to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN. Od lat przeprowadza wywiady z politykami i prowadzi główne wydania "Faktów". Widzowie kojarzą ją jako elegancką kobietę, która nie pozwala sobie w pracy na żadbe zbędne emocje. Jest prawdziwą profesjonalistką! Okazuje się, że w życiu prywatnym decyduje się na odrobinę luzu. Wnętrza jej mieszkania pokazują, że żyje tak, jak każdy przeciętny Polak bez nadmuchanej sztywności.

Anita Werenr mieszka wraz ze swoim narzeczonym w mieszkaniu, które często jest tłem jej instagramowych zdjęć. Dzięki temu możemy zajrzeć chociażby do jej przedpokoju czy kuchni. Spodziewalibyście się nieskazitelnych wnętrz? Co prawda, w lokum dziennikarki dominuje modna wśród celebrytów biel, jednak widoczne plastikowe butelki po wodzie czy lodówka pełna magnesów i kalendarz, ktory odbiega od promowanego przez gwiazdy stylu - to dowody na to, że Werner żyje tak jak każdy przeciętny Polak.

W przedpokoju widać natomiast stertę obuwia, które nie zostało wcale usunięte z kadru, by złapać idealną, pustą przestrzeń. Anita nie przywiązuje do takich rzeczy wagi. A walające się po podłodze sportowe buty świadczą o tym, że nie chce na siłę i na co dzień pokazywać swojej elegancji, którą reprezentuje w mediach.

Spodziewaliście się takiego widoku?

To również może Cię zainteresować: Jak Chronić Rośliny Przed Inwazją Ślimaków. W Pośpiechu Opuszczą Twój Ogród

Zobacz także: Sebastain Karpiel-Bułecka Zauroczony Pewną Aktorką. Co Na To Jego Żona Paulina