Jak podaje "Super Express", Witold Paszt pod koniec minionego roku poinformował swoich fanów o tym, że przechodzi koronawirusa. Wokaliście na szczęście udało się zwalczyć chorobę, jednak zostawiła ona w nim trwały ślad. Paszt z trudem wrócił wówczas na jurorski fotel "The Voice Senior", a wszystkie media rozpisywały się na temat jego niedowagi. Paszt już czuje się świetnie, a na dodatek dzień temu przyjął dawkę szczepionki, czym pochwalił się w social mediach.

Wreszcie i ja mam to słynne 5G! Czyli mówiąc poważnie - ZASZCZEPIŁEM SIĘ. Bardzo się cieszę i namawiam wszystkich, żeby też to rozważyli. W końcu wszyscy chcemy powrotu do normalności, prawda?! #koniecpandemii #konieccovid #covid19 #szczepimysię Witold Paszt

Czyżby przyjęcie szczepienia zachęciło Witolda do zorganizowania w czasie pandemii imprezy? Nic z tych rzeczy, bowiem wokalista zaszczepił się dopiero wczoraj, a kameralna uroczystość odbyła się w miniony weekend. Jednak uspokajamy, że wszystko działo się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. A święto było niezwykle ważne, ponieważ wnuczka Paszta obchodziła swoje pierwsze urodziny. Dumny dziadek opublikował wzryszający wpis na Instagramie i zdjęcie z pociechą.

Nie ukrywam, że w ten weekend trochę zabalowaliśmy... Sto lat moja imprezowiczko! #wnusia #szczesliwydziadek #roczek #urodziny #wnuczka #pierwszeurodziny #rodzinatojestsiła #rodzina #instadziadek Witold Paszt

To również może Cię zainteresować: Jak Kiedyś Obchodzono 1 maja? Pochody Były Obowiązkiem. "Na Stragany Rzucano Kiełbasy"

Zobacz także: Beata Kozidrak Zdradziła Powód Rozstania Z Mężem. Ich Związek Nie Był Usłany Różami. Co Się Stało