"Super Express" donosi, że polska piosenkarka Beata Kozidrak postanowiła opisać w autobiografii dramatyczne chwile ze swojego życia prywatnego. Opisała powody rozwodu z mężem Andrzejem Pietrasem.

W najtrudniejszych chwilach miała oparcie w córce

Beata Kozidrak żyła w małżeństwie z Andrzejem Pietrasem 37 lat. Z tego związku narodziły się dwie córki: Kasia i Agata. W 2016 roku doszło jednak do rozwodu, jednak byli małżonkowie widywali się w pracy, gdyż Andrzej Pietras przez lata był menadżerem zespołu "Bajm".

Artystka nie ukrywała, że rozwód był dla niej dobrym rozwiązaniem. Wróciła wówczas do domu rodzinnego i zamieszkała z mamą Alicją, bratem Jarosławem i młodszą córką.

Jednak wspierały ją w trudnych chwilach także starsza córka i siostra Mariola.

Więcej o nałogu byłego męża Beaty Kozidrak dowiemy się po przeczytaniu jej autobiografii, o napisaniu której marzyła od dawna...

Moim marzeniem było napisać książkę, ale nigdy nie miałam czasu aby to zrobić. Gdy nadeszła pandemia i zamknięto nas w domach, pomyślałam że to jest właśnie ten czas. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że 4 maja, w moje urodziny będzie premiera. To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was - moi Kochani ❤ Już dziś możecie zamówić książkę i w maju mieć mnie bliżej, jeszcze bliżej!

Co sądzicie o autobiografiach gwiazd? Czy jest to sposób na domknięcie najboleśniejszych rozdziałów życia, czy raczej przestroga dla potomnych?

O tym się mówi: Pierścionek Elżbiety II niesie ze sobą pewną tajemnicę. O co chodzi

Zerknij: Nie na to liczyło miliony polskich seniorów. Premier Mateusz Morawiecki przekazał złe wieści. O co chodzi

Nie przegap: Parafianie są oburzeni żądaniami księdza po pierwszej komunii świętej. Wpłynęły skargi do kurii. Co się stało