Jak podaje portal "Pomponik", Artur Orzech nie zamierza już wracać do TVP! Dziennikarz radiowy i telewizyjny potwierdził również pojawiające się w mediach od jakiegoś czasu plotki. Gdzie teraz będziemy mogli go usłyszeć?

Artur Orzech odchodzi z TVP

Artur Orzech w ubiegłym miesiącu pożegnał się z TVP. Wszystko odbyło się w atmosferze skandalu oraz pretensji obu stron względem siebie. Telewizja publiczna zarzuciła dziennikarzowi, że zbyt późno zgłosił swoją nieobecność na nagraniach "Szansy na sukces", której jest gospodarzem.

Mowa o nagraniu, jakie miało się odbyć 22 marca do specjalnego odcinka "Szansy na sukces", w którym mieli wziąć udział gwiazdy oraz dzieci z SOS Wioski Dziecięce w Kraśniku. TVP utrzymuje, że dziennikarz wiedział o nagraniu wcześniej, a o swojej nieobecności poinformował na dwie godziny przed rozpoczęciem zdjęć. Stacja dodaje, że kolejne próby kontaktu z dziennikarzem nie powiodły się.

Artur Orzech, Jacek Kurski/YouTube @Najnowsze wiadomości 24H

Artur Orzech nie tylko stracił posadę w "Szansie na sukces", gdzie zastąpił go Marek Sierocki, ale również komentatora w czasie konkursu Eurowizji.

Co planuje Artur Orzech?

Artur Orzech postanowił założyć własne konto na YouTube, gdzie zamierza relacjonować zmagania uczestników Eurowizji. W rozmowie z "Pomponikiem" dodał, że właśnie tam zamierza prowadzić swoją dziłalność dziennikarską, bo jak mówi Internet jest przyszłością.

Zapytany o Rafała Brzozowskiego, który w tym roku będzie nas reprezentował na Eurowizji, Artur Orzech stwierdził, że "to fajny facet" i na pewno będzie mocno trzymał za niego kciuki. W kontekście TVP dodał z kolei, że nie zgadza się z wieloma wyborami stacji i nie chce firmować swoim nazwiskiem promowanej tam muzyki disco polo.

Jak oceniacie odejście Artura Orzecha z TVP?

To też może cię zainteresować: Niecodzienny sposób na zachęcenie obywateli do spisu powszechnego. Można wziąć udział w loterii. Co jest do wygrania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Karol czuje się zdradzony przez ukochaną żonę. Zostawiła go zaledwie dwa dni po ostatnim pożegnaniu jego ojca. Co się stało

O tym się mówi: Rząd ogłosił luzowanie obostrzeń. Jakie zmiany czekają nas w najbliższych dniach? Kiedy zdejmiemy maseczki