Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia naturę, a urlop na Mazurach czy w Tatrach przedkłada nad zagraniczne wakacje w tropikach. Ostatnio wybrała się nad ukochane jeziora, które niecałe dwa lata temu odebrały jej męża. Piotr Woźniak-Starak utopił się bowiem podczas jednej z nocnych eskapad na motorówce.

Dziennikarka pomimo tragedii chętnie wraca nad wodę i upaja się pięknymi, polskimi krajobrazami. Swoją miłość do przyrody udowodniła w ostatnim wpisie na Instagramie. Agnieszka zdradziła internautom, że przygotowała ziemię pod uprawy. Trzeba przyznać, że jej ogród wygląda imponująco. Gwiazda TVN prosi fanów o radę, co powinna posadzić w wyznaczonych idealnie miejscach.

Miejsce już jest, teraz pytanie, co posadzić? I czy tej zimy coś wyrośnie? Agnieszka Woźniak-Starak

Woźniak-Starak może liczyć na swoich sympatyków, którzy pośpieszyli z pomocą i propozycjami.

Mega, począwszy od sałaty, marchewki, pietruszki… Koniecznie szklarnia na pomidory, paprykę, ogórki. Groszek-kocham. Rzodkiewki, szczypiorek, fasolka, truskawki

Agnieszka w jednym z wywiadów przyznała, że planuje w przyszłości zniknąć z mediów i zaszyć się na wsi.

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami.

To również może Cię zainteresować: Joanna Jędrzejczyk Ogłosiła Radosną Nowinę. "Będzie Chłopak". Fani Gratulują

Zobacz także: Karolina Szostak Pozuje Na Rajskich Wakacjach Bez Góry Od Kostiumu Kąpielowego. Fani Są Pod Wrażeniem