Jak podaje portal "Jastrząb Post", Karolina Szostak korzysta z pięknej pogody na jednej z rajskich plaż. Dziennikarka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie, którego tłem są jedynie palmy, morze oraz piasek. Brak ludzi wokół zachęcił gwiazdę Polsatu do tego, by prawdopodobnie opalać się topless. Na fotografii nie widać bowiem ani skrawka materiału góry od ewentualnego kostiumu kąpielowego. Komentatorka sportowa rozgrzała fanów do czerwoności.

Szostak dodatkowo zaznaczyła, że pozuje do zdjęcia bez grama makijażu, co tym bardziej zostało docenione przez internautów, którzy zachwycają się jej urodą. Karolina przysłoniła jedynie oczy okularami przeciwsłonecznymi.

Piękności. Przy takiej figurze, to więcej przydałoby się pokazać. Najlepsza. internauci

Przypomnijmy, że Karolina Szostak kilka lat temu przeszła jedną z największych w polskim show-biznesie metamorfoz. Dziennikarka, która tuż po wieczornych Wydarzeniach przekazuje widzom Polsatu wiadomości sportowe, zrzuciła zbędne kilogramy i zadbała o swoje zdrowie. Do tej pory może pochwalić się nienaganną figurą, których wielbicieli nie trzeba daleko szukać. Wystarczy spojrzeć na komentarze wiernych jej sympatyków.

Zazdrościmy prezenterce wiosennego urlopu!

To również może Cię zainteresować: Agnieszka Kaczorowska W Ciążowej Sesji Z Córką. Mała Emilka Jest Ubrana Dokładnie Tak Samo Jak Mama

Zobacz także: Kuba Wojewódzki Wypoczywa Nad Morzem Na Luksusowym Jachcie. Towarzyszy Mu Jego Ukochana