Jak podaje portal "Jastrząb Post", Joanna Jędrzejczyk mocno zaskoczyła swoich fanów. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z kolorowymi babeczkami i balonami w niebieskim odcieniu, na których widnieje napis "Baby boy" - dekoracje, które wykorzystuje się podczas baby shower.

Sportsmanka wyznała, że właśnie dzisiaj wybiera się na taką kameralną imprezę, do której musiała się specjalnie przygotować. W social mediach napisała.

Dzień dobry! Będzie chłopak i jest #babyshower Joanna Jędrzejczyk

Podejrzliwych internautów od razu informujemy, że to nie Joanna spodziewa się dziecka, a jej siostra bliźniaczka. Jędrzejczyk więc zostanie niedługo ciocią małego chłopca.

Nie! Nie mój. Kasieńki, mojej bliźniaczki.

Sportsmenka dodała, że idzie na imprezę z radością pomimo ogromnego zmęczenia związanego z wykonywaniem zawodowych obowiązków.

Po wczorajszym długim dniu na planie i powrotnej podróży do domku zasnęłam pewnie po 3, ale już chwilę po 9 wybrałam się po odbiór babeczek, balonów i na zakupy. Nie ma zmęczenia, gdy chodzi o szczęście i radość bliskich. Z zaspanymi oczkami, ale działam. Dziś spędzę dzień w gronie super babeczek. W poniedziałek lecę do Łodzi, gdzie zostaję aż do czwartku. Chociaż w między czasie będą Katowice i finalne nagrania w piątek w stolicy. Zapowiada się pracowity tydzień, ale później już tylko majówka i przygotowania do wylotu do USA. Joanna Jędrzejczyk

To również może Cię zainteresować: Karolina Szostak Pozuje Na Rajskich Wakacjach Bez Góry Od Kostiumu Kąpielowego. Fani Są Pod Wrażeniem

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska W Ciążowej Sesji Z Córką. Mała Emilka Jest Ubrana Dokładnie Tak Samo Jak Mama