Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy ogłosili, że zostali parą. Tuż po uroczystości zawarcia związku małżeńskiego tancerka zaszła w ciążę, a niedługo potem na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha Emilka, która latem tego roku skończy dwa lata. Małżonkowie przeprowadzili się do nowego domu, a w styczniu poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka.

Według zwierzeń Agnieszki w mediach społecznościowych przyszli rodzice oczekują narodzin kolejnej córeczki. Kaczorowska chętnie fotografuje się w stanie błogosławionym i do profesjonalnych sesji zdjęciowych namawia również Emilkę. Choć do tej pory nie ujawniłą wizerunku dziecka w sieci, pokazała piękne efekty wspólnego pozowania.

Zarówno mama, jak i córka włożyła na siebie identyczne body w białym kolorze z delikatnym marszczeniem wokół ramion. Trzeba przyznać, że wyglądają fantastycznie, a takie kadry będą z pewnością dla nich świetną pamiątką.

Po połówkowym USG mamy stuprocentową pewność: będziemy mieli drugą córeczkę! Maciek śmieje się, że obsługę dziewczynki już zna. Coś czuję, że będzie kolejna córunia tatusia. Nie mam już mdłości, przeszła mi senność. Znów mam mnóstwo energii. Agnieszka Kaczorowska

Już za kilka miesięcy powitamy drugą pociechę Agnieszki i Macieja.

To również może Cię zainteresować: Kuba Wojewódzki Wypoczywa Nad Morzem Na Jachcie. Towarzyszy Mu Jego Ukochana

Zobacz także: Aleksandra Szwed Opublikowała Urocze Zdjęcie. Dzidziuś Przyjdzie Na Świat Lada Chwila